Filtruj według

Materiał

Materiał

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 16kg

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 153,00 zł

Typ opakowania

Typ opakowania

Wiek

Wiek

Smak

Smak

Osoby po chemioterapii i radioterapii

Radioterapia polega na wykorzystaniu promieniowania jonizującego – na przykład promieni Roentgena, gamma, radu czy kobaltu – do niszczenia komórek rakowych. Stosowanie napromieniania wymaga precyzyjnego ustalenia dawki i pola naświetlań, by zminimalizować uszkadzanie zdrowych tkanek. Jest to zadanie onkologów radioterapeutów. Radioterapię dzieli się na teleradioterapię i brachyterapię. Czynnikiem różnicującym jest tutaj rodzaj stosowanego źródła promieniowania. W teleradioterapii wykorzystuje się wiązkę promieniowania z zewnątrz, natomiast brachyterapia polega na umieszczeniu źródła promieniowania bezpośrednio w guzie lub w jamie ciała w jego okolicy. Chemioterapia polega na niszczeniu komórek nowotworowych za pomocą jednego lub kilku spośród około 40 różnych leków, tzw. cytostatyków. Chemioterapię stosuje się samodzielnie, bądź też łącznie z leczeniem chirurgicznym i radioterapią. Chemioterapia stosowana jako metoda samodzielna prowadzi do wyleczenia części nowotworów układu krwiotwórczego i niektórych nowotworów litych, ogółem około 5-8 proc. wszystkich nowotworów.

Osoby po chemioterapii i radioterapii

Aktywne filtry

26,90 zł

Acesil na blizny 30g

 Wspomaga leczenie blizn i rozstępów. Zmniejsza, rozjaśnia i wygładza blizny. Zapobiega powstawaniu nieprawidłowych blizn. Łagodzi świąd i napięcie skóry  

Free Shipping
26,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
34,90 zł

Actiderma pur maść 75ml

Actiderma pur to maść z wysokiej jakości wysokooczyszczonej parafiny wzbogacona o glicerynę i witaminę E (zgodnie z normą europejskiej Farmakopei).

Free Shipping
34,90 zł
Availability: W magazynie
30,50 zł

Activon Tube miód manuka tuba 25g

ACTIVON TUBE miód manuka to produkt, który nie tylko działa antybakteryjnie, ale również wspomaga eliminowanie martwiczych tkanek, przyśpiesza gojenie i ogranicza nieprzyjemny zapach wydobywający się z rany.

Free Shipping
30,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie