Tabletki rozpuszczalne

Tableki rozpuszczalne

Tabletki rozpuszczalne służą do sporządzania roztworów lub zawiesin (bezpośrednio przed użyciem). Przeznaczenie otrzymywanych roztworów może być różne - do użytku wewnętrznego, zewnętrznego, do iniekcji i inne. Tego rodzaju tabletki są stosowane nie tylko w lecznictwie - mogą też służyć do sporządzania roztworów np. do przemywania szkieł kontaktowych. Jest to postać bez recepty stosowana przy anginie, w zaniku głosu, bólu gardła, chrypce, zapaleniu migdałów.

Tableki rozpuszczalne

Aktywne filtry

8,70 zł

Alka-Prim tabletki musujące 10 tabl.

Alka-Prim stosowany jest w stanach gorączkowych, przeziębieniach, bólach różnego pochodzenia o małym bądź średnim nasileniu (zwłaszcza głowy, stawów i mięśni).

Free Shipping
8,70 zł
Availability: W magazynie
7,30 zł

Etopiryna Max tabletki ropuszczalne 8 tabl.

Etopiryna MAX, to środek zawierający kwas acetylosalicylowy wykazujący działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Forma musująca leku sprawia, że substancja czynna szybko się wchłania i jest dobrze tolerowana przez organizm.

Free Shipping
7,30 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
8,90 zł

Paracetamol Apteo 500mg tabletki 50tabl.

Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. Gorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

Free Shipping
8,90 zł
Availability: W magazynie
7,90 zł

Paracetamol Hasco 500mg tabletki 30tabl.

Paracetamol Hasco 500 mg jest lekiem o działniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym przeznaczonym do stosowania w przypadku bólów głowy; migreny; bólu gardła; bólów zębów; bólów kostnych, stawowych i mięśniowych.

Free Shipping
7,90 zł
Availability: W magazynie