Twarda skóra

Zrogowaciała skóra to po prostu obszar skóry grubszej niż normalnie, która stwardniała w wyniku zgrubienia. Często obszar ten jest koloru żółtawego i może występować w wielu miejscach na stopie, na przykład na kłębie stopy, pięcie lub palcach. Zrogowaciała skóra tworzy się, gdy stopa poddawana jest działaniu dużych sił, takich jak ucisk i tarcie, przed którymi organizm broni się wytwarzając dodatkowe warstwy skóry

Twarda skóra

Aktywne filtry

10,90 zł

AA Oil Essence Krem do stóp aktywnie nawilżający 75ml

Aksamitny krem łączy w sobie kompleksową pielęgnację z pięknym, zmysłowym zapachem. Bogata receptura opiera się na zastosowaniu drogocennych olejków - arganowego i marula, które sprawiają, że skóra jest doskonale nawilżona, miękka i gładka. Krem doskonale się wchłania, otulając stopy tajemniczym zapachem lotosu.

Free Shipping
10,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
10,90 zł

AA Oil Essence Krem do stóp multi regenerujący 75ml

Jedwabisty krem łączy w sobie kompleksową pielęgnację z pięknym, zmysłowym zapachem. Jego wyjątkowa receptura zawiera cenne olejki - arganowy i inca inchi, które pozostawiają skórę głęboko odżywioną, nawilżoną i miękką. Krem doskonale się wchłania, nadając skórze wytworny zapach kwiatu orchidei.

Free Shipping
10,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
10,90 zł

AA Oil Essence Peeling do stóp ultra wygładzający 75ml

Peeling łączy w sobie działanie złuszczające z pięknym, zmysłowym zapachem. Jego bogata receptura zawiera drogocenne olejki - arganowy i inca inchi, które pozostawiają skórę odpowiednio nawilżoną i idealnie miękką. Peeling doskonale oczyszcza i wygładza naskórek, pozostawiając przyjemną nutę kwiatu orchidei.

Free Shipping
10,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie