Młodzież

Młodzież - pod względem faz rozwoju człowieka przyjmuje się granice wiekowe dla młodzieży między 11 a 19 rokiem życia. W tej kategorii znajdują się preparaty bez recepty stosowane na opryszczkę przeznaczone dla młodzieży.

Młodzież

Aktywne filtry

8,90 zł

Aciclovir krem 5g

Gdy organizm jest osłabiony, często uwidacznia się aktywność wirusa opryszczki. Bolesnych i nieestetycznych zmian pomoże się pozbyć Aciclovir krem, którego głównym składnikiem aktywnym jest acyklowir.

Free Shipping
8,90 zł
Availability: W magazynie
30,50 zł

Activon Tube miód manuka tuba 25g

ACTIVON TUBE miód manuka to produkt, który nie tylko działa antybakteryjnie, ale również wspomaga eliminowanie martwiczych tkanek, przyśpiesza gojenie i ogranicza nieprzyjemny zapach wydobywający się z rany.

Free Shipping
30,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
18,90 zł

Apibon krem propolisowy 30 ml

Krem zawiera ekstrakt z propolisu oraz olejki eteryczne z drzewa herbacianego i olejek melisowy.Free Shipping
18,90 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie
9,90 zł

Axoviral krem 10g

Axoviral lek w postaci kremu do stosowania na skórę zawiera substancję czynną acyklowir o działaniu przeciwwirusowym, wykazującą silne działanie na wirusa opryszczki pospolitej (Herpes simplex). Wskazany w miejscowym leczeniu nawrotowej opryszczki warg i twarzy.

Free Shipping
9,90 zł
Availability: W magazynie
24,90 zł

Compeed plaser na opryszczkę 15 plastrów 1 op.

Plaster na opryszczkę Compeed® to nowoczesny, niewidoczny plaster, w którym wykorzystano zgłoszony do opatentowania, ultra cienki hydrokoloid-075, który leczy opryszczkę wargową we wszystkich fazach rozwojowych. Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie
24,50 zł

Endvir Simplex krem 5ml

Krem ENDVIR Simplex jest wskazany jako preparat wspomagający leczenie zmian chorobowych błon śluzowych spowodowanych przez czynniki zewnętrzne.

Free Shipping
24,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
23,50 zł

Erazaban 100mg/g krem 2g

Erazaban to nowy lek na opryszczkę, który działa wcześniej w porównaniu do profilu działania innych leków na opryszczkę. Dzięki obecności dokozanolu 10% Erazaban wzmacnia barierę ochronną zdrowej komórki skóry i nie pozwala wirusowi opryszczki wniknąć do jej wnętrza.Free Shipping
23,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.