Postać preparatu

Postać preparatu jest to forma przygotowania i podania . Postać jest otrzymywana przez właściwe przetwarzanie mieszaniny substancji leczniczych i pomocniczych. Tak powstają tabletki, drażetki, kapsułki, pasty, kremy, syropy, zawiesiny, wyciągi i nalewki. Są to preparaty bez recepty stosowane przy opryszczce.

Postać preparatu

Aktywne filtry

8,90 zł

Aciclovir krem 5g

Gdy organizm jest osłabiony, często uwidacznia się aktywność wirusa opryszczki. Bolesnych i nieestetycznych zmian pomoże się pozbyć Aciclovir krem, którego głównym składnikiem aktywnym jest acyklowir.

Free Shipping
8,90 zł
Availability: W magazynie
30,50 zł

Activon Tube miód manuka tuba 25g

ACTIVON TUBE miód manuka to produkt, który nie tylko działa antybakteryjnie, ale również wspomaga eliminowanie martwiczych tkanek, przyśpiesza gojenie i ogranicza nieprzyjemny zapach wydobywający się z rany.

Free Shipping
30,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
18,90 zł

Apibon krem propolisowy 30 ml

Krem zawiera ekstrakt z propolisu oraz olejki eteryczne z drzewa herbacianego i olejek melisowy.Free Shipping
18,90 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie
9,90 zł

Axoviral krem 10g

Axoviral lek w postaci kremu do stosowania na skórę zawiera substancję czynną acyklowir o działaniu przeciwwirusowym, wykazującą silne działanie na wirusa opryszczki pospolitej (Herpes simplex). Wskazany w miejscowym leczeniu nawrotowej opryszczki warg i twarzy.

Free Shipping
9,90 zł
Availability: W magazynie
24,90 zł

Compeed plaser na opryszczkę 15 plastrów 1 op.

Plaster na opryszczkę Compeed® to nowoczesny, niewidoczny plaster, w którym wykorzystano zgłoszony do opatentowania, ultra cienki hydrokoloid-075, który leczy opryszczkę wargową we wszystkich fazach rozwojowych. Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie
24,50 zł

Endvir Simplex krem 5ml

Krem ENDVIR Simplex jest wskazany jako preparat wspomagający leczenie zmian chorobowych błon śluzowych spowodowanych przez czynniki zewnętrzne.

Free Shipping
24,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
23,50 zł

Erazaban 100mg/g krem 2g

Erazaban to nowy lek na opryszczkę, który działa wcześniej w porównaniu do profilu działania innych leków na opryszczkę. Dzięki obecności dokozanolu 10% Erazaban wzmacnia barierę ochronną zdrowej komórki skóry i nie pozwala wirusowi opryszczki wniknąć do jej wnętrza.Free Shipping
23,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.