Strumieniowe

Test strumieniowy to test ciążowy, który można wykonać w domu. Wykorzystuje on obecność hormonu gonadotropiny kosmówkowej hCG w moczu. Przed wykonaniem testu strumieniowego należy dokładnie przeczytać instrukcję dołączoną do testu. Badanie moczu powinno być wykonywane rano, z nocnej zbiórki moczu, ale przy pominięciu kilku pierwszych kropel. Należy wyjąć test strumieniowy z opakowania i zdjąć nasadkę, znajdującą się na pasku absorpcyjnym. Nie należy go jednak dotykać palcami. Test powinien być trzymany za uchwyt, w taki sposób, aby widoczne było okno testowe. Następnie należy test umieścić bezpośrednio pod strumień moczu, na czas ok. 5 sekund. Jeżeli jest to niemożliwe, można próbkę moczu pobrać do kubeczka na mocz, po czym zanurzyć test na wysokość 2/3 paska na czas 10 sekund. Po takich czynnościach należy z powrotem nałożyć nakładkę na pasek absorpcyjny, a cały test położyć na płaskiej powierzchni, tak aby widoczne było okno testowe.

Strumieniowe

Aktywne filtry

15,50 zł

AMIL Test ciążowy strumieniowy 1szt.

AMIL test ciążowy strumieniowy służy do wczesnego zdiagnozowania ciąży, przeznaczony jest do samodzielnego wykonania w domu i daje możliwość uzyskania w ciągu 5 minut, łatwego do odczytania, wiarygodnego wyniku.

Free Shipping
15,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
18,90 zł

Clearblue Test ciążowy szybkie wykrywanie 1 op.

Test ciążowy Clearblue szybkie wykrywanie został zaprojektowany w celu zapewnienia najłatwiejszego doświadczenia związanego ze sprawdzaniem, czy jest się w ciąży z wynikiem po zaledwie 1 minucie.Free Shipping
18,90 zł
Availability: W magazynie
15,00 zł

Kinder Test test ciążowy strumieniowy 1 op.

Komfortowy, prosty w użyciu test do samodzielnego wykonania. Wykonanie testu jest możliwe w dowolnym miejscu i o dowolnej porze w wygodny i higieniczny sposób bez konieczności zbierania moczu.

Free Shipping
15,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie