Pasty do zębów

Pasta do zębów – substancja, która rozprowadzana przy pomocy szczoteczki do zębów służy do utrzymywania czystości zębów i jamy ustnej. Jest jednym z najczęściej występujących produktów w domach. Działa poprzez usuwanie z powierzchni zębów i dziąseł zanieczyszczeń i nalotów o zróżnicowanym składzie chemicznym, głównie płytki nazębnej. Stanowi długotrwałą ochronę. Zapewnia estetyczny i ładny wygląd zębów oraz świeży oddech. Zapobiega chorobom przyzębia.

Pasty do zębów

Aktywne filtry

7,50 zł

Aquafresh Little Teeth pasta do zębów 50ml

Pieniąca się pasta Aquafresh Little Teeth jest opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 3-5 lat. zapewnia mlecznym zębom delikatną ochronę przed próchnicą, aby stały się zdrowe i silne.Free Shipping
7,50 zł
Availability: W magazynie
7,50 zł

Aquafresh Milk Teeth pasta do zębów 50ml

Pieniąca się pasta Aquafresh Milk Teeth jest opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 0-2 lat. zapewnia mlecznym zębom delikatną ochronę przed próchnicą, aby stały się zdrowe i silne.Free Shipping
7,50 zł
Availability: W magazynie
24,00 zł

Biała Perła Krystaliczna Biel pasta wybielająca zęby 75 ml

Wybielająca pasta do zębów Biała Perła Krystaliczna Biel zapewnia wyjątkową, stomatologiczną jakość wybielania. Specjalna formuła enzymatyczno-pigmentowa zastosowana w paście zapewnia efektowny połysk, usuwając osady i zanieczyszczenia z zębów oraz rozjaśnia zęby pokrywając je drobinami krystalicznej bieli. 

Free Shipping
24,00 zł
Availability: W magazynie
22,50 zł

Biała Perła dla palaczy pasta wybielająca zęby 75 ml

Stomatologiczna pasta wybielająca Biała Perła, zalecana osobom palącym, dotkniętym problemem nieestetycznych przebarwień na zębach pochodzących od dymu papierosowego. Pasta skutecznie pomoże usunąć nalot i utrzymać świeży oddech w jamie ustnej.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
25,90 zł

Biała Perła Intensywna Terapia pasta wybielająca zęby 75 ml

Formuła enzymatyczno-oksydacyjna zapewnia intensywne wybielanie dzięki dokładnej penetracji szkliwa przez aktywne składniki pasty. Pasta usuwa powierzchniowe i głębokie zanieczyszczenia szkliwa przywracając naturalną biel zębów.

Free Shipping
25,90 zł
Availability: W magazynie