Pękające pięty

Skóra pięt pęka gdy jest zbyt sucha, masz nadwagę lub nosisz niewłaściwe obuwie. Aby pozbyć się kłopotu potrzebujesz systematycznej pielęgnacji odpowiednim kosmetykiem. Pęknięcia skóry pięt wyglądają jak płytkie uszkodzenia naskórka. Jeśli pozostają one na poziomie warstwy rogowej nie odczuwasz zbytnich dolegliwości. Problem rozpoczyna się gdy pęknięcia sięgają głębiej, docierając do skóry właściwej. Wtedy przykry staje się każdy krok postawiony chorą stopą. Uszkodzone pięty krwawią, a nawet ropieją.

Pękające pięty

Aktywne filtry

10,90 zł

AA Oil Essence Peeling do stóp ultra wygładzający 75ml

Peeling łączy w sobie działanie złuszczające z pięknym, zmysłowym zapachem. Jego bogata receptura zawiera drogocenne olejki - arganowy i inca inchi, które pozostawiają skórę odpowiednio nawilżoną i idealnie miękką. Peeling doskonale oczyszcza i wygładza naskórek, pozostawiając przyjemną nutę kwiatu orchidei.

Free Shipping
10,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
10,50 zł

Acerin maska - krem do stóp 100 ml

Bogata formuła kremowej maski zapewnia potrójną   pielęgnację, zmiękcza, nawilża i regeneruje skórę stóp.

Free Shipping
10,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
10,40 zł

Acerin Protect 3 w 1 płyn na pękające stopy i dłonie 8 g

Dzięki zawartości chitosanu naturalnej substancji z kryla morskiego tworzy na powierzchni trwałą i elastyczną, dobrze przylegającą powłokę, która osłania i zabezpiecza popękaną skórę i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Free Shipping
10,40 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
30,00 zł

Aloe Vera Biożel 100ml

Aloe vera biożel, dzięki właściwościom ochronnym, wskazany jest do wszystkich rodzajów skóry i przede wszystkim w przypadkach, w których skóra, narażona na czynniki zewnętrzne (słońce, środki czystości, itd.), wymaga działania łagodzącego.

Free Shipping
30,00 zł
Availability: W magazynie