Maści

Maści

Maść to półstała postać leku przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. Może być stosowana na skórę, błony śluzowe, do oczu, do uszu, do nosa, do odbytnicy oraz do pochwy. Składa się z substancji leczniczej, która jest rozpuszczona, zemulgowana lub zawieszona w substancji zwanej podłożem maści. Maści mają postać i konsystencję umożliwiającą rozsmarowywanie oraz zapewniającą odpowiednią przyczepność. Powinny mieć jednorodny wygląd w całej swojej objętości. Są to preparaty na oczy dostępne bez recepty.

Maści

Aktywne filtry

15,50 zł

AV Oculus maść na powieki i okolice oczu 10g

Maść na powieki i okolice oczu przy widocznych zmianach skóry wymagających jej regeneracji i ochrony. D-panthenol działa łagodząco, przeciwzapalnie, łagodzi zaczerwienienia, podrażnienia i swędzenie skóry. 

Free Shipping
15,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
28,50 zł

HydraMed A maść do oczu 5g

 HydraMed A jest to nawilżająca maść do oka. Zawiera witaminę A oraz wyciąg z rumianku i nagietka lekarskiego.Free Shipping
28,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
25,50 zł

Kerato VitA maść do oczu 5g

Maść do oczu zawierająca wazelinę, parafinę ciekłą, lanolinę, alkohol cetostearylowy oraz wodę oczyszczoną, a także witaminę A, witaminę E i D-pantenol.

Free Shipping
25,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
13,00 zł

Optic maść na powieki 20 g

Optic Maść na powieki jest niesteroidowym preparatem do pielęgnacji skóry powiek, zalecanym do stosowania na gradówkę, jęczmień zewnętrzny, obrzęk oraz podrażnienia skóry powiek. 

Free Shipping
13,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
22,90 zł

OptiCleaner Maść na jęczmień i gradówki 15g

Maść na jęczmień i gradówki OptiCleaner bazuje na naturalnych składnikach takich jak miód i olejek manuka oraz wyciąg z kory cynamonowca. Maść zmniejsza zmianę chorobową, a także osłabia jej objawy: swędzenie, bolesność i obrzęk.

Free Shipping
22,90 zł
Availability: W magazynie
31,50 zł

Parin-Pos maść do oczu 5g

PARIN-POS służy do ochrony powierzchni gałki ocznej, pielęgnacji powiek, rogówki i spojówek, w celu zmniejszenia podrażnienia zaczerwienionych oczu, ich pieczenia i swędzenia.

Free Shipping
31,50 zł
Availability: W magazynie