Regeneracja

Wątroba nie lubi nieodpowiedniej diety, otyłości, niektórych leków, substancji toksycznych (nikotyna, alkohol )oraz stresu. Uniknięcie wszystkich czynników, które szkodzą wątrobie nie jest łatwe. Tak więc większość osób ma problemy, które związane są z przepracowaniem tego ważnego dla nas organu. Ból, ucisk lub uczucie rozpierania w okolicy wątroby, uczucie pełności, wzdęcia, problemy z trawieniem, zaparcia, nudności, dolegliwości, które pojawiają się po zjedzeniu czegoś ciężkostrawnego, alkoholu, papierosach, codzienne uczucie zmęczenia i znużenia - to objawy, które dają nam znać, że trzeba zadbać o wątrobę i pomóc jej w lepszym funkcjonowaniu. Wątroba jest jedynym organem człowieka, który potrafi się w znaczny stopniu odbudować. Ale trzeba jej pomóc. Można to zrobić stosując odpowiednia dietę, a ponadto należy unikać czynników, które szkodzą wątrobie. Gdy te proste i doraźne metody nie będą skuteczne, to jest to znak, ze wątroba potrzebuje terapii, która przyspieszy jej odbudowę.

Regeneracja

Aktywne filtry

129,00 zł

Ahista Dla sprawnego trawienia i przy nietolerancji histaminy 210g

Ahista to produkt zawierający składniki dla sprawnego trawienia oraz hamowania niekorzystnego działania histaminy (więcej o histaminie pod opisem produktu). Przeznaczony jest dla osób, które chcą wspomóc procesy trawienia oraz zadbać o błonę śluzową jelit. Polecany szczególnie przy nietolerancji histaminy.

Free Shipping
129,00 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
22,50 zł

Anaketon Adult tabletki 20tabl.

Anaketon Adult to suplement diety - W jego składzie znajduje się imbir, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego oraz pomaga zapobiegać nudnościom i wymiotom związanym z korzystaniem z pojazdu. Anaketon Adult nie zawiera laktozy i glutenu.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
22,90 zł

Anaketon krople 30 ml

Anaketon jest suplementem diety z imbirem, rumiankiem i witaminami grupy B dla dzieci, dorosłych, w tym kobiet w ciąży. 

Free Shipping
22,90 zł
Availability: W magazynie
20,90 zł

Anticholest kapsułek 30 kaps.

Anticholest to suplement diety, który zawiera wysokiej jakości składniki aktywne dobrane w taki sposób aby obniżyć poziom cholesterolu we krwi.

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
29,90 zł

Anticholesteran tabletki 30 tabl.

ANTICHOLESTERAN to naturalny suplement diety, który pozytywnie wpływa na działanie układu pokarmowego – wspomaga obniżanie poziomu cholesterolu oraz korzystnie oddziałuje na funkcje wątroby. 

Free Shipping
29,90 zł
Availability: W magazynie