Aerozole

Aerozole

Aerozol zawiesina w gazie bardzo drobnych cząstek, praktycznie nie opadających pod wpływem ciążenia. Zależnie od stanu skupienia aerozole dzieli się na mgły (cząstki ciekłe) i dymy (cząstki stałe). Jest to postać bez recepty stosowana przy anginie, w zaniku głosu, bólu gardła, chrypce, zapaleniu migdałów.

Aerozole

Aktywne filtry

21,50 zł

Argentin T Spray do gardła 20ml

ARGENTIN-T to preparat w postaci sprayu do gardła, który osłania błonę śluzową górnych dróg oddechowych w przypadku jej podrażnień i dzięki zawartości jonów srebra zwalcza chorobotwórcze drobnoustroje. 

Free Shipping
21,50 zł
Availability: W magazynie
17,50 zł

Chlorchinaldin Szałwia i Miód spray 30ml

Chlorchinaldin Szałwia i Miód spray to produkt skierowany do osób dorosłych, który dzięki naturalnym składnikom skutecznie redukuje podrażnienia i ból gardła oraz strun głosowych.

Free Shipping
17,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
20,50 zł

Envil Gardło aerozol 30ml

Jesienno-zimowe infekcje górnych dróg oddechowych bywają uciążliwe, zwłaszcza gdy towarzyszy im ból gardła. Aerozol Envil Gardło to preparat antyseptyczny o działaniu miejscowo znieczulającym. Polecany w stanach zapalnych gardła i jamy ustnej.

Free Shipping
20,50 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
22,90 zł

Fiorda Protect MD spray do gardła 30 ml

Fiorda Protect MD spray do gardła to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci powyżej 2. roku życia i osób dorosłych. Wskazany do stosowania w profilaktyce i wspomaganiu leczenia alergicznych i niealergicznych, ostrych i przewlekłych stanów zapalnych gardła.

Free Shipping
22,90 zł
Availability: W magazynie
18,50 zł

Fiorda spray 30 ml

Fiorda spray to wyrób medyczny  do jamy ustnej i gardła stosowany w celu odpowiedniego nawilżenia błon śluzowych oraz łagodzenia objawów towarzyszących stanom zapalnym, takich jak: suchość, ból i pieczenie podczas przełykania.

Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie