Maści

Maści

Maść to półstała postać leku przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. Może być stosowana na skórę, błony śluzowe, do oczu, do uszu, do nosa, do odbytnicy oraz do pochwy. Składa się z substancji leczniczej, która jest rozpuszczona, zemulgowana lub zawieszona w substancji zwanej podłożem maści. Maści mają postać i konsystencję umożliwiającą rozsmarowywanie oraz zapewniającą odpowiednią przyczepność. Powinny mieć jednorodny wygląd w całej swojej objętości. Jest to postać bez recepty stosowana przy hemoroidach.

Maści

Aktywne filtry

20,90 zł

Aesculan maść 30 g

Łagodzi objawy choroby hemoroidalnej, maść działa miejscowo znieczulająco, ściągająco i przeciwzapalnie. 

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
12,50 zł

Apirectal maść 20g

Preparat do stosowania w przypadku stanów zapalnych odbytu oraz hemoroidów. Wyrób medyczny Apirectal maść zawiera unikalną kompozycję kwasu hialuronowego i propolisu. Maść łagodzi podrażnienia i świąd, ponadto nawilża oraz wspiera regenerację.

Free Shipping
12,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
20,70 zł

Apirectum masć z kwasem hialuronowym i propolisem 20 g

APIRECTUM maść to wyrób medyczny o unikalnym połączeniu kwasu hialuronowego i propolisu, dedykowany osobom borykającym się z przykrymi dolegliwościami związanymi ze stanami zapalnymi okolicy odbytu i hemoroidami.

Free Shipping
20,70 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
20,90 zł

Avenoc maść 30g

Avenoc Maść na żylaki odbytu. Środek zawiera w składzie Adrenalinę obkurczającą naczynia krwionośne oraz naturalne ekstrakty roślinne, których dobroczynna moc, łagodzi objawy towarzyszące hemoroidom, takie jak: krwawienie, ból, świąd i pieczenie. 

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
25,90 zł

L3 Prurigo maść 25g

Preparat o działaniu ochronno-pielęgnacyjnym, zabezpiecza długotrwale przed czynnikami drażniącymi. Stosuje się jako środek ochronny w profilaktyce świądu, łagodzący świąd, pieczenie, odparzenia i podrażnienia skóry.

Free Shipping
25,90 zł
Availability: W magazynie