Płytkowe

Test płytkowy to jeden z testów ciążowych, które opierają się na wykrywaniu hormonu gonadotropiny kosmówkowej w moczu, za pomocą odpowiedniej reakcji chemicznej tego hormonu i odpowiedniego związku chemicznego. Przed wykonaniem testu płytkowego należy pobrać próbkę moczu do badania. Najlepiej, aby próbka moczu pochodziła z nocnej zbiórki moczu, bowiem rano znajduje się największa ilość hCG w moczu. Mocz można pobrać do kubeczka na mocz lub zwykłego, jałowego, suchego naczynka. Należy jednak opuścić kilka pierwszych kropel moczu. Nie zaleca się picia płynów przed przeprowadzeniem testu, bowiem rozcieńczą one mocz i zafałszują negatywnie wyniki. Za pomocą pipety należy przenieść kilka kropel pobranego moczu na odpowiednie miejsce na płytce testu.

Płytkowe

Aktywne filtry

13,50 zł

AMIL Test ciążowy płytkowy 1szt.

    AMIL test ciążowy płytkowy służy do wczesnego zdiagnozowania ciąży, przeznaczony jest do samodzielnego wykonania w domu i daje możliwość uzyskania w ciągu 5 minut, łatwego do odczytania, wiarygodnego wyniku.

Free Shipping
13,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
15,50 zł

Bobo - test ciążowy płytkowy 1op.

Płytkowy test ciążowy. Komfortowy - test można przeprowadzić o każdej porze dnia, dokładny - wiarygodność testu wynosi ponad 99%, skuteczny - potrafi wykryć już 6 dniową ciążę.


Free Shipping
15,50 zł
Availability: W magazynie
13,90 zł

Kinder Test test ciążowy płytkowy 1op.

Płytkowy test ciążowy Kinder Test umożliwia wykrycie ciąży już pierwszego dnia po upływie terminu spodziewanej miesiączki. Im bardziej ciąża jest zaawansowana, tym wyższe jest stężenie HCG w moczu.

Free Shipping
13,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
12,50 zł

Pink Test Eco ekologiczny test ciążowy płytkowy 1szt.

Pink Test Eco to pierwszy na rynku ekologiczny test ciążowy. Producent zmniejszył opakowanie i zrezygnował z osobnej ulotki. Dzięki oszczędności papieru chronimy polskie lasy i dbamy o zdrowe środowisko.

Free Shipping
12,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie