Zapalenie wątroby

Zapalenie wątroby -grupa chorób wątroby o różnej etiologii. Wątroba jest jednym z najważniejszych organów ludzkiego ciała. To laboratorium chemiczne, od którego zależy stan naszego zdrowia . Wątroba oczyszcza organizm. Szczególnie niebezpieczne dla zdrowia wątroby są zakażenia wirusowe wątroby typu A, B i C. Trzeba pamiętać, że wirusowe zapalenie wątroby typu A (popularnie nazywane żółtaczką pokarmową) najczęściej przenosi się od chorego do zdrowego drogą brudnych rąk. Natomiast do przeniesienia wirusowych zapaleń wątroby typu B i C, niezbędny jest kontakt z krwią osoby zakażonej. Zapalenie wątroby może być wywołane: - chorobami autoimmunologicznymi, - wrodzone wady, - infekcją wirusową, - infekcją bakteryjną, - grzybica, - pasożytami, - alkoholem, - lekami, - toksynami, - zaburzeniami krążenia, - ciąża.

Zapalenie wątroby

Aktywne filtry

129,00 zł

Ahista Dla sprawnego trawienia i przy nietolerancji histaminy 210g

Ahista to produkt zawierający składniki dla sprawnego trawienia oraz hamowania niekorzystnego działania histaminy (więcej o histaminie pod opisem produktu). Przeznaczony jest dla osób, które chcą wspomóc procesy trawienia oraz zadbać o błonę śluzową jelit. Polecany szczególnie przy nietolerancji histaminy.

Free Shipping
129,00 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
22,50 zł

Anaketon Adult tabletki 20tabl.

Anaketon Adult to suplement diety - W jego składzie znajduje się imbir, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego oraz pomaga zapobiegać nudnościom i wymiotom związanym z korzystaniem z pojazdu. Anaketon Adult nie zawiera laktozy i glutenu.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
22,90 zł

Anaketon krople 30 ml

Anaketon jest suplementem diety z imbirem, rumiankiem i witaminami grupy B dla dzieci, dorosłych, w tym kobiet w ciąży. 

Free Shipping
22,90 zł
Availability: W magazynie
20,90 zł

Anticholest kapsułek 30 kaps.

Anticholest to suplement diety, który zawiera wysokiej jakości składniki aktywne dobrane w taki sposób aby obniżyć poziom cholesterolu we krwi.

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
29,90 zł

Anticholesteran tabletki 30 tabl.

ANTICHOLESTERAN to naturalny suplement diety, który pozytywnie wpływa na działanie układu pokarmowego – wspomaga obniżanie poziomu cholesterolu oraz korzystnie oddziałuje na funkcje wątroby. 

Free Shipping
29,90 zł
Availability: W magazynie