Przebarwione

Na przebarwienie paznokci ma wpływ szereg czynników, takich jak zgrubienie paznokci, siniaki powstałe na skutek uderzenia o twardy lub ciężki przedmiot, pozostałości lakieru do paznokci lub infekcji grzybiczej paznokcia. Przebarwienie paznokci nadaje im zazwyczaj żółtawy odcień. Zmiany tempa przyrostu paznokcia mogą skutkować jego zgrubieniem. Powolny przyrost paznokcia może być spowodowany wiekiem, wynikać z chorób lub diety. Z kolei przyśpieszony przyrost paznokcia może świadczyć z ucisku, przykładowo gdy czubki paznokci trą o but. Żółtawy wygląd wynika z utraty przezroczystości paznokcia, kiedy grubieje. Lakier do paznokci to kolejna przyczyna ich przebarwień. Często nakładany lakier wnika w paznokieć i pozostawia plamy niemożliwe do usunięcia za pomocą zmywacza. Paznokcie mogą mieć żółty kolor także na skutek infekcji grzybiczej paznokcia, infekcji bakteryjnej lub rzadziej występujących schorzeń, takich jak syndrom żółtego paznokcia.

Przebarwione

Aktywne filtry

16,50 zł

Acerin dezodorant do stóp 3 w 1 z talkiem 150 ml

Polecany do stosowania w profilaktyce grzybicy stóp, dla osób, których stopy narażone są na nadmierne pocenie się, noszących nieprzewiewne obuwie, aktywnie uprawiających sport. 

 

Free Shipping
16,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
10,50 zł

Acifungin Forte roztwór na skórę płyn 30ml

ACIFUNGIN FORTE to preparat przeznaczony do miejscowego użytku, który wykazuje miejscowe działanie odkażające i przeciwgrzybiczne. Dodatkowo łagodzi stany zapalne oraz wykazuje właściwości złuszczające i ściągające. 

Free Shipping
10,50 zł
Availability: W magazynie