Dla palaczy

Dla palaczy

Aktywne filtry

22,50 zł

Biała Perła dla palaczy pasta wybielająca zęby 75 ml

Stomatologiczna pasta wybielająca Biała Perła, zalecana osobom palącym, dotkniętym problemem nieestetycznych przebarwień na zębach pochodzących od dymu papierosowego. Pasta skutecznie pomoże usunąć nalot i utrzymać świeży oddech w jamie ustnej.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
20,90 zł

BioRepair Night intensywna pielęgnacja zębów w nocy 75 ml

BioRepair® Night zawiera cząsteczki Microrepair®, które ze względu na swój unikalny skład mogą przenikać głęboko do mikroskopijnych pęknięć i uszkodzeń szkliwa i zębiny. Tam wiążą się z powierzchnią tych powierzchniowych uszkodzeń i skutecznie remineralizują zęby. 

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
23,50 zł

BioRepair Pro White Pasta wybielająca do zębów 75ml

Szkliwo zębowe jest bardzo często popękane i zawiera mikrouszkodzenia niewidoczne dla ludzkiego oka, które stanowią zagrożenie dla zdrowia zębów. Nanocząsteczki microRepair® wnikają w mikrouszkodzenia naprawiając szkliwo zębowe. 

Free Shipping
23,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
19,40 zł

BioRepair Whitening pasta do zębów odbudowująca szkliwo zębowe i przywracająca naturalną biel 100 ml

Wyjątkowa formuła pasty BioRepair® Whitening łączy działanie nanocząsteczek MicroRepair® (biomimetyczne i biokompatybilne cząsteczki mające zdolność odbudowy szkliwa i zębiny) z opatentowanym polimerem PVP (tworzy specjalną powłokę/filtr na szkliwie, dzięki któremu usuwa istniejące osady, ale także tworzy tarczę uniemożliwiającą powstawanie nowych osadów). 

Free Shipping
19,40 zł
Availability: Obecnie brak na stanie