Peelingi

Peeling to rozpuszczanie, ścieranie, czyli usuwanie martwych i zrogowaciałych komórek naskórka. Stosowany jest min. przy zmianach wywołanych starzeniem się skóry tj. zmarszczki, przebarwienia, zwiotczenia, suchość skóry. Celem peelingu bez względu czy jest to np. peeling mechaniczny czy enzymatyczny jest usunięcie obumarłych komórek. Zewnętrzna warstwa naskórka to warstwa rogowa złożona z 10 do 25 warstw martwych, skeratynizowanych komórek tzw. korneocytów. Natomiast dzięki podziałom komórkowym, jakie zachodzą w warstwie podstawnej naskórek w sposób ciągły jest odnawiany. Proces ten jednak z wiekiem ulega spowolnieniu i skóra traci swoją kondycję. Usuwając i złuszczając wierzchnią warstwę naskórka wpływamy na tempo proliferacji komórek a przez to przyspieszamy odnowę naskórka.

Peelingi

Aktywne filtry

17,90 zł

AA Oil Essence Kremowy peeling do ciała wygładzający 200ml

Kremowy peeling to połączenie delikatnego złuszczania, działania pielęgnacyjnego i zmysłowego zapachu. Jego wyjątkowa receptura została oparta na zastosowaniu cennych olejków – babassu i awokado, które pozostawiają skórę nawilżoną i miękką. Peeling wygładza i odnawia naskórek, pozostawiając na ciele orientalny zapach kwiatu ylang ylang.

Free Shipping
17,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
17,90 zł

AA Oil Essence Żelowy peeling do ciała nawilżający 200ml

Wygładzający peeling stanowi połączenie działania złuszczającego, pielęgnacji i zmysłowego zapachu. Jego receptura została wzbogacona o szlachetne olejki – babassu i awokado, które nadają skórze odpowiednie nawilżenie oraz aksamitną gładkość. Peeling wygładza i rewitalizuje naskórek, otulając ciało delikatnym aromatem kwiatu orchidei.

Free Shipping
17,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie