Maści

Maści

Maść to półstała postać leku przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. Może być stosowana na skórę, błony śluzowe, do oczu, do uszu, do nosa, do odbytnicy oraz do pochwy. Składa się z substancji leczniczej, która jest rozpuszczona, zemulgowana lub zawieszona w substancji zwanej podłożem maści. Maści mają postać i konsystencję umożliwiającą rozsmarowywanie oraz zapewniającą odpowiednią przyczepność. Powinny mieć jednorodny wygląd w całej swojej objętości. Są to preparaty bez recepty stosowane w bólu mięśni, stawów.

Maści

Aktywne filtry

55,00 zł

Balsam ziołowy ENERGY PLUS (Argol Energie 3) balsam 500 ml

Balsam ziołowy ENERGY PLUS jest preparatem typu lipożel, o bogatym zestawie naturalnych substancji czynnych. Zawiera naturalne olejki eteryczne, które mają balsamiczny wpływ na skórę, zmiękczają ją i uelastyczniają, wpływając pośrednio na uelastycznienie mięśni.

Free Shipping
55,00 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
  • Nowy
21,50 zł

Capsagamma 53 mg/100 g maść 40g

Krem Capsagamma to lek roślinny przeznaczony do łagodzenia bóli mięśniowych. Ma działanie rozgrzewające. Jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Free Shipping
21,50 zł
Availability: W magazynie
25,00 zł

Czarci Pazur Biomaść 50ml

Biomaść Czarci Pazur jest innowacyjnym produktem charakteryzującym się obecnością liofilizowanego ekstraktu z korzenia czarciego pazura, który zapewnia wysokie stężenie substancji czynnych i który wraz z synergią działania olejku kajeputowego jest stosowany w poprawieniu elastyczności i utrzymaniu w dobrej kondycji określonych partii skóry.

Free Shipping
25,00 zł
Availability: W magazynie