Na zmęczone nogi

Nadmierne obrzmienie i ból stóp oraz uczucie ciężkich nóg to dość częsta przypadłość. Jest skutkiem zatrzymywania wody w organizmie. Nie bez znaczenia są także dodatkowe kilogramy, których przybywa głównie w drugiej połowie ciąży. Poza tym powiększona macica zakłóca prawidłowe krążenie w nogach. Trzeba nosić wygodne buty na płaskim obcasie, z szerokimi noskami, nawet o numer większe. Ważne jest także, by unikać długiego siedzenia i stania – od czasu do czasy należy się przejść. Gdy tylko jesti możliwość, warto siadać lub kłaść się z lekko uniesionymi nogami. Zmęczonym stopom pomogą kąpiele w chłodnej wodzie.

Na zmęczone nogi

Aktywne filtry

13,90 zł

Lioven dla kobiet w ciąży żel 50g

Żel Lioven polecany jest do stosowania w przypadku długotrwałego przebywania w tej samej pozycji np. stojącej, siedzącej oraz osobom narażonym na czynniki niekorzystnie wpływające na ogólną kondycję nóg.

Free Shipping
13,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
120,00 zł

Mama Mio Lucky Legs energetyzujący i chłodzący żel do nóg 100 ml

Lekkie serum, które wspaniale się wchłania, dając zmęczonym i nabrzmiałym nogom natychmiastowe uczucie chłodu i ulgi. Ten orzeźwiający żel poprawi krążenie w obolałych i spuchniętych nogach i stopach. Krótko mówiąc: Lucky Legs postawi Cię na nogi!

Free Shipping
120,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie