Zgaga

Przyszłe mamy często skarżą się na nieprzyjemne uczucie pieczenia w przełyku, trudności w przełykaniu, a nawet odruchy wymiotne. Tym wszystkim objawia się zgaga. Zgaga pojawia się zwykle po przejedzeniu, zwłaszcza po tłustym i ostro przyprawionym posiłku. Dokucza wtedy, gdy niestrawione jedzenie z silnymi kwasami przedostaje się z żołądka do przełyku i drażni jego delikatny nabłonek. Rozwijający się płód uciskający na ścianę żołądka, zwłaszcza w ostatnich miesiącach ciąży, może skutkować powracaniem treści pokarmowej do przełyku.

Zgaga

Aktywne filtry

  • Nowy
49,95 zł

Alugastrin 3 Forte zawiesina 20sasz.

Polecany do stosowania w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego wyrób medyczny Alugastrin 3 Forte zawiera naturalny kompleks Mucosave, węglan wapnia i alginian sodu. Dzięki nim hamuje refluks, zmniejsza nadkwaśność oraz chroni żołądek i przełyk.

Free Shipping
49,95 zł
Availability: W magazynie
17,50 zł

Alugastrin zawiesina 250ml

ALUGASTRIN to preparat, który działa zobojętniająco w przypadku nadmiernej kwasoty w żołądku. Nie powoduje zwiększenia produkcji HCl. Neutralizuje symptomy bólowe związane z nadkwasotą

Free Shipping
17,50 zł
Availability: W magazynie
21,90 zł

Boiron Gastrocynesine tabletki 60 tabl.

Lek stosowany w leczeniu niewielkich dolegliwości żołądkowo-jelitowych występujących po spożyciu ciężkostrawnych posiłków, między innymi: wzdęcia, odbijania, zgaga.

Free Shipping
21,90 zł
Availability: W magazynie
28,00 zł

Gastrotuss baby syrop przeciwrefluksowy dla dzieci 200ml

Syrop Gastrotuss baby jest wyrobem medycznym, tworzącym mechaniczną barierę antyrefluksową. Wskazany jest do stosowania u niemowląt i dzieci w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i refluksu krtaniowo-gardłowego.

Free Shipping
28,00 zł
Availability: W magazynie
26,50 zł

Gastrotuss syrop przeciwrefluksowy 200 ml

Syrop Gastrotuss jest wyrobem medycznym, tworzącym mechaniczną barierę antyrefluksową. Wskazany jest do stosowania w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i refluksu krtaniowo-gardłowego.

Free Shipping
26,50 zł
Availability: W magazynie