Drogi moczowe

Zapalenie układu moczowego w ciąży może być niebezpieczne dla rozwijającego się płodu. Zakażenie dróg moczowych u ciężarnych jest ułatwione, ze względu na fizjologiczne zmiany zachodzące w organizmie kobiety, m.in. przekrwienie układu moczowego wywołane działaniem ciążowych hormonów. Ponadto, maleje perystaltyka moczowodów, drogi wyprowadzające mocz są poszerzone, a przepływ moczu spowolniony. Inne czynniki, które ułatwiają kolonizację układu moczowego przez bakterie, to m.in. zmiana odczynu moczu na bardziej zasadowy, białkomocz oraz występowanie w moczu glukozy (dotyczy około 70% przyszłych mam).

Drogi moczowe

Aktywne filtry

21,90 zł

Pregnofer Uro kapsułki 36 kaps.

Pregnofer® URO to preparat dla kobiet w ciąży zawierający ekstrakt soku z żurawin CystiCran®, witaminę C i ekstrakt z owoców kolendry. 

Free Shipping
21,90 zł
Availability: W magazynie
29,50 zł

Prenatal UroCare kapsułki 30 kaps.

Prenatal UroCare to preparat do postępowania dietetycznego u kobiet w ciąży i mam karmiących w zakażeniach dróg moczowych.

Free Shipping
29,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
35,14 zł

Tena Lady Extra specjalistyczne podpaski 760506 20 szt.

Specjalistyczne, miękkie wkłady o anatomicznym kształcie. Są wygodne i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dużej chłonności. Zapewniają natychmiastową suchość i wysoki komfort.Doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja. 

Free Shipping
35,14 zł
Availability: W magazynie
12,38 zł

Tena Lady Extra specjalistyczne podpaski 760511 10 szt.

Specjalistyczne, miękkie wkłady o anatomicznym kształcie. Są wygodne i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dużej chłonności. Zapewniają natychmiastową suchość i wysoki komfort.Doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja. TENA Lady mają kształt, który zapewnia doskonałe wchłanianie i zapobiega przeciekaniu.

Free Shipping
12,38 zł
Availability: W magazynie
8,48 zł

Tena Lady Maxi Night spejalistyczne podpaski 6 szt.

Specjalistyczne podpaski na nietrzymanie moczu TENA Lady Maxi Night zapewniają kobietom niezwykłą ochronę. Dłuższe i szersze wymiary tylnej części podpaski zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować optymalne bezpieczeństwo podczas leżenia.

 

 Free Shipping
8,48 zł
Availability: W magazynie