Zaparcia

Co druga kobieta w ciąży skarży się na zaparcia. Najczęściej pojawiają się one w połowie ciąży i utrzymują aż do rozwiązania. Powodem kłopotów najczęściej są zmiany hormonalne (wysoki poziom progesteronu wpływa na spowolnienie pracy jelit), mniejsza ilość ruchu (lub zmniejszona aktywność fizyczna), uboga dieta z niewielką ilością błonnika i płynów. Poza tym w miarę jak dziecko rośnie, powiększa się macica i uciska jelita. To także spowalnia ich pracę. Wpływ na zaparcia maja także niektóre preparaty żelaza, często stosowane przez kobiety w ciąży z powodu niedokrwistości (anemii).

 Zaparcia należy zwalczać.

Zaparcia

Aktywne filtry

19,90 zł

Bisacodyl VP 5 mg tabletki dojelitowe 30 tabl.

Zaparcia różnego pochodzenia (nawykowe i przewlekłe zaparcia u obłożnie chorych, nawykowe zaparcia w podeszłym wieku, zaparcia po zmianie diety, zaparcia w okresie pooperacyjnym i inne). 

Free Shipping
19,90 zł
Availability: W magazynie
11,90 zł

Dulcobis czopki 6szt.

Dulcobis to miejscowo działający lek przeczyszczający powodujący pobudzenie wypróżnienia
i rozmiękczenie stolca.Free Shipping
11,90 zł
Availability: W magazynie
18,90 zł

Eva/qu Bambini czopki przeciw zaparciom dla dzieci 6szt.

Na zasadzie fizjologicznego mechanizmu przywracają prawidłowe wypróżnienie. Po aplikacji polietylenoglikol rozpuszcza się w ciągu 3-4 minut, wyzwalając reakcję pomiędzy wodą, wodorowęglanem sodu i winianem potasu.  Rozciąganie mięśniówki wywołuje skurcze, prowadząc do wypróznienia. Produkt nie zaburza równowagi metabolicznej.

Free Shipping
18,90 zł
Availability: W magazynie