List of products by brand Biogened

Jest polską firmą farmaceutyczną, którą wyróżnia holistyczne podejście do człowieka, jego zdrowia i urody.

Jest polską firmą farmaceutyczną, którą wyróżnia holistyczne podejście do człowieka, jego zdrowia i urody.  Troszczy się zarówno  o kondycję i wygląd zewnętrzny ludzkiej skóry,  ale też o dobre samopoczucie pacjentów, którego podstawą jest zdrowie całego organizmu.

We współpracy z lekarzami opracowuje i wprowadza zarówno innowacyjne preparaty i kosmetyki dla dermatologii, a także  odpowiednio skomponowane suplementy, których rolą jest uzupełnienie niedoborów witamin, minerałów i składników odżywczych w codziennej diecie.

W ciągu ponad 60 lat istnienia  ewoluowala i dostosowywała ofertę do potrzeb pacjentów.  Rozpoczynała od produkcji leków Rx,  stosowanych w psychiatrii, neurologii, a przede wszystkim w dermatologii.

Wieloletnie doświadczenie w farmacji i dermatologii, codzienny kontakt z lekarzami i farmaceutami, gromadzenie wiedzy o nowych schorzeniach  oraz prowadzenie prac badawczo – rozwojowych nad skutecznymi preparatami do leczenia, ochrony i pielęgnacji różnych typów skóry, pozwoliło nam stać się ekspertami w zakresie rozwiązywania problemów tego największego  organu ludzkiego ciała.

Podążając za stale zmieniającymi się potrzebami pacjentów, opracowuje, produkuje i dystrybuje innowacyjne, bogate w składy, bezpieczne i skuteczne  dermokosmetyki  Dermedic.

Korzystając ze świetnego zaplecza produkcyjnego oraz doświadczenia w dermokosmetykach współtworzyli markę kosmetyków organicznych i naturalnych Phenome, łączącą w sobie dobrodziejstwo płynące z natury z zaawansowaną technologią wytwarzania.

Z roku na rok dynamicznie rozwijamy sprzedaż krajową i eksportową, kierując swoją ofertę na rynki całego świata.

Siłą firmy i jej najwyższą wartością są nasi pracownicy. Na sukces naszej firmy pracuje zespół wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin.  • Nowy
60,90 zł

Avene Oczyszczająca pianka matująca 150ml

Formuła pianki oczyszczającej Avene została opracowana z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej normalnej i mieszanej, charakteryzującej się występowaniem strefy T ( błyszcząca skóra na czole, nosie i brodzie), ziemistą cerą i rozszerzonymi porami.

Free Shipping
60,90 zł
Availability: W magazynie
38,50 zł

Dermedic Angio Preventi bogaty krem ochronny maskujący rumień SPF 15 45 g

Redukuje rumień skóry spowodowany kruchością naczyń włosowatych. Uszczelnia kapilary i zmniejsza ich przepuszczalność, poprawiając tym samym wygląd skóry. Działa przeciwobrzękowo, wraz z Alantoiną wycisza i łagodzi podrażnienia.

Polecamy: Dermedic Angio Preventi Nano Vit A wzmacniający krem odżywczy na dzień SPF 20 + IR 40g

Free Shipping
38,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie