Cukrzyca

Cukrzyca to grupa chorób metabolicznych charakteryzująca się hiperglikemią (podwyższonym poziomem cukru we krwi) wynikającą z defektu produkcji lub działania insuliny wydzielanej przez komórki beta trzustki. Przewlekła hiperglikemia wiąże się z uszkodzeniem, zaburzeniem czynności i niewydolnością różnych narządów, szczególnie oczu, nerek, nerwów, serca i naczyń krwionośnych. Ze względu na przyczynę i przebieg choroby, można wyróżnić cukrzycę typu 1, typu 2, cukrzycę ciężarnych.

Cukrzyca

Aktywne filtry

24,90 zł

AA Therapy Dla diabetyków mydło do mycia stóp 300 ml

Łagodne mydło dokładnie myje skórę i zapewnia skuteczną ochronę przeciwgrzybiczną. Łagodzi podrażnienia , nawilża skórę i zapewnia uczucie świeżości. Preparat polecany do profilaktycznej pielęgnacji zmian skórnych w przebiegu cukrzycy.

Free Shipping
24,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
58,00 zł

Colostrigen R krem 40 ml

Colostrigen R krem 

Naturalny krem na bazie bioaktywnego colostrum bovinum, które pozyskuje się maksymalnie po godzinie od momentu ocielenia, z zawartością kwasu hialuronowego - odpowiada za intensywną regenerację oraz głębokie nawilżenie skóry.Free Shipping
58,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
28,90 zł

Emolium Diabetix Ochronny żel do mycia 200ml

Emolium Diabetix Ochronny żel do mycia został stworzony specjalnie z myślą o codziennych potrzebach wrażliwej i wymagającej skóry dorosłych i dzieci od 3 roku życia. 

Free Shipping
28,90 zł
Availability: W magazynie