Serum

Serum

Aktywne filtry

21,50 zł

Candi pomadka na pękające kąciki ust 5 ml

Pomadka na pękające kąciki ust – skutecznie walczy z problemem pękających kącików ust. Kosmetyk w swoim składzie zawiera między innymi klotrimazol, chlorquinaldol, które działają przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, a także olej rycynowy i witaminę E.

Free Shipping
21,50 zł
Availability: W magazynie
12,70 zł

Regenerum regeneracyjne serum do ust 1 szt.

ege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do ust odży­wia i pie­lę­gnuje deli­katną skórę ust, jed­no­cze­śnie dogłęb­nie ją nawil­ża­jąc oraz chro­niąc przed utratą wil­goci. Dzięki skład­ni­kom zapew­nia­ją­cym odbu­dowę war­stwy lipi­do­wej naskórka, serum sku­tecz­nie rege­ne­ruje nawet bar­dzo suchą, podraż­nioną i popę­kaną skórę ust, przy­no­sząc jej ulgę i uko­je­nie.

Free Shipping
12,70 zł
Availability: W magazynie
14,90 zł

Regenerum regeneracyjny peeling do ust 5g

Regeneracyjny peeling do ust Regenerum to kosmetyk, który sprawi, że zapomnisz o suchych, spierzchniętych wargach. Zawarta w nim krzemionka skutecznie wygładza, zaś kompozycja olejów i maseł naturalnych odżywia, nawilża i regeneruje.

Free Shipping
14,90 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
147,50 zł

Sesderma Factor G Renew Kontur oczu 15 ml

Krem pod oczy – 5 czynników wzrostu pochodzenia roślinnego (HGH, GM-CSF, EGF, TGF-β2 i TIMP 2), peptydy biomimetyczne, komórki macierzyste jabłoni domowej, wyciąg z wąkroty azjatyckiej oraz retinaldehyd zagęszcza i ujędrnia skórę, co zapobiega powstawaniu kurzych łapek i opadaniu powiek, witamina K pomaga rozjaśniać cienie i uszczelniać naczynka krwionośne.

Free Shipping
147,50 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
147,50 zł

Sesderma Sesgen 32 Kontur oczu 15 ml

Sesgen 32 Kontur oczu to produkt stworzony z wykorzystaniem nanotechnologii i innowacyjnych składników, który przywraca młody i jędrny wygląd skórze wokół oczu.

Free Shipping
147,50 zł
Availability: W magazynie
11,80 zł

Zajadex serum regeneracyjne do ust 10 ml

Tworzy bezbarwną warstwę ochronną, która łagodzi świad i pieczenie  skóry, redukując uczucie dyskomfortu.  Regularna aplikacja regeneruje, odżywia oraz eliminuje najczęstsze przyczyny problemów skóry ust. 0% parabenów, alergenów, barwników, alkoholu.Free Shipping
11,80 zł
Availability: Obecnie brak na stanie