List of products by brand Solinea

SOLINEA jest firmą farmaceutyczną funkcjonującą na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i promocja farmaceutyków.

Firma SOLINEA funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i promocja farmaceutyków, suplementów diety i wyrobów medycznych. W ramach naszej działalności uczestniczymy w targach i konferencjach naukowych.


Promowane przez nas produkty dzięki staranności o jakość i produkcję według najnowszych technologii cieszą się uznaniem wśród lekarzy, farmaceutów i pacjentów. Misją firmy jest dbałość o zadowolenie wszystkich naszych Klientów oraz dostarczanie im produktów najwyższej jakości.


Od początku swojego istnienia SOLINEA nastawiona jest przede wszystkim na troskę o drugiego człowieka. Staramy się w elastyczny sposób reagować na zmieniające się oczekiwania konsumentów. Mając na względzie potrzeby pacjentów, środowiska medycznego oraz odbiorców handlowych, SOLINEA stale poszerza swoją ofertę o nowe, skuteczne i bezpieczne produkty.18,90 zł

Aftargent Nano żel 15 g

Aftargent nano żel na afty wspomaga leczenie stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej.

Free Shipping
18,90 zł
Availability: W magazynie
29,50 zł

Algabion DHA + D płyn 20ml

Algabion DHA+D to suplement diety przeznaczony do stosowania u niemowląt już od pierwszego dnia życia. Zawiera  najwyższej jakości składniki takie jak: olej z mikroalg Schizochytrium sp. bogaty w kwas DHA (dokozaheksaenowy) oraz witaminę D. 

Free Shipping
29,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
44,90 zł

Aravis krople do oczu 10ml

Wyrób medyczny Aravis krople do oczu jest przeznaczony do stosowania w przypadku objawów zespołu suchego oka. Krople zawierają trehalozę, arabinogalaktan oraz hialuronian sodu. Preparat skutecznie nawilża, nawadnia oraz chroni powierzchnię oka.

Free Shipping
44,90 zł
Availability: W magazynie
21,50 zł

Argentin T Spray do gardła 20ml

ARGENTIN-T to preparat w postaci sprayu do gardła, który osłania błonę śluzową górnych dróg oddechowych w przypadku jej podrażnień i dzięki zawartości jonów srebra zwalcza chorobotwórcze drobnoustroje. 

Free Shipping
21,50 zł
Availability: W magazynie