List of products by brand Thea Polska

Firma Thea została założona w roku 1994 przez Henriego CHIBRET. Wcześniej funkcjonowała jako firma badawczo-rozwojowa pod nazwą TRANSPHYTO.

Firma Thea została założona w roku 1994 przez Henriego CHIBRET. Wcześniej funkcjonowała jako firma badawczo-rozwojowa pod nazwą TRANSPHYTO. Na przestrzeni niespełna 10 lat to małe przedsiębiorstwo stało się wiodącą grupą okulistyczną we Francji i w całej Europie.Aktualnie Thea zajmuje ósmą pozycję wśród firm tej branży na całym świecie.

Obecnie Thea oferuje swoje produkty w 45 krajach: głównie w Europie (za pośrednictwem dziewięciu spółek zależnych), w Afryce, Ameryce łacińskiej i krajach Dalekiego Wschodu, takich jak Japonia i Korea. Główna siedziba firmy Thea, mieszcząca się w Clermont-Ferrand (środkowa Francja), jest sercem całej sieci obejmującej 338 współpracujących podmiotów, z których 140 zlokalizowanych jest we Francji.

Thea zawdzięcza swój błyskawiczny rozwój innowacyjnym rozwiązaniom. Intensywna działalność firmy Thea w dziedzinie badań i rozwoju odpowiada za 10% globalnego obrotu firmy. Działania badawczo-rozwojowe przyczyniły się do dokonania licznych odkryć w ważnych obszarach terapeutycznych, takich jak alergie, opryszczka oczna, zespół suchego oka czy preparaty wielodawkowe bez konserwantów.

Ponadto Thea jest pionierem badań z dziedziny odżywiania oczu i pielęgnacji powiek nie tylko we Francji, ale również w wielu innych krajach. Thea to nieustanny rozwój: w najbliższej przyszłości planowane jest utworzenie nowych spółek zależnych, głównie w Europie Wschodniej i Ameryce łacińskiej. Thea zamierza wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, mające zastosowanie w jednostkach chorobowych, w przypadku których wciąż nie istnieją zadowalające metody leczenia.36,50 zł

Blephasol płyn micelarny do pielęgnacji powiek 100 ml

BLEPHASOL to hipoalergiczny płyn micelarny do codziennej pielęgnacji powiek. Dzięki zawartości substancji niejonowych umożliwia bardzo łagodne oczyszczanie wrażliwych powiek, a zwłaszcza ich brzegów. 

Free Shipping
36,50 zł
Availability: W magazynie
247,90 zł

Cacicol krople do oczu 5 dawek po 0,33ml 1op.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ.

CACICOL przeznaczony jest do leczenia przewlekłych keratopatii niezakaźnych, np. nawracających ubytków nabłonka, czy dystrofii przednich warstw rogówki z towarzyszącym bólem.

Free Shipping
247,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie