•  Folian (Metafolin®) 400 µg  tabletki 50tabl.

Folian 400 mcg kapsułki 100kaps.

Terranova Folian 400 mcg to wysokiej jakości kwas foliowy w postaci L-metylofolianu wapnia połączony ze starannie wyselekcjonowanymi roślinami. Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży.

122,00 zł
Brutto
Availability: W magazynie Quantity:

Terranova Folian 400 mcg to wysokiej jakości kwas foliowy w postaci L-metylofolianu wapnia połączony ze starannie wyselekcjonowanymi roślinami. Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. Kobiety, które spodziewają się dziecka, powinny zwrócić szczególną uwagę na zawartość folianów w diecie. Foliany są substancjami występującymi w przewadze w naturze. Kwas foliowy zazwyczaj jest formą syntetyczną, natomiast w organizmie człowieka główną, aktywną formą folianów są ich zredukowane formy. Jeśli więc zależy nam na suplementacji formą folianów najbardziej zbliżoną do tej, występującej w organizmie, warto sięgnąć po L-metylofolian wapnia. Preparat odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Foliany są substancjami ważnymi dla funkcjonowania każdego organizmu. Oprócz przyczyniania się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, pomagają w prawidłowej produkcji krwi, biorą udział w procesie podziału komórek, pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów, utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Foliany przyczyniają się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Zaleczne dzienne spożycie:
1 kapsułka dziennie

Składniki:
1 kapsułka (zalecana dzienna porcja) zawiera:
Kompleks Magnifood 200 mg, w tym:
- Stabilizowane otręby ryżowe - 200 mg,
- Sok i zielone części buraka - 150 mg,
- Liść szpinaku - 75 mg,
- Pestki dyni - 75 mg,
- Kwas foliowy (L-metylofolian wapnia) 400 µg (200% Referencyjnej wartości spożycia).

Przeciwwskazania:
- nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu.

Opis

Typ opakowania
butelka
Wiek
powyżej 12 roku życia
Materiał
szklane

Specyficzne kody