Domowe

Apteczka domowa powinna być wyposażona w odpowiedni zestaw leków, ziół, materiałów opatrunkowych sprzęt trwały. W celu łatwego odnalezienia potrzebnego leku, zawartość apteczki należy podzielić na kilka części. Miej dostępne, bardziej zabezpieczone powinny być leki do użytku wewnętrznego, następnie leki do użytku zewnętrznego. Natomiast środki i materiały opatrunkowe powinny się znajdować w miejscu łatwo dostępnym, pod ręką. Na leki stale zażywane przez któregoś z domowników powinno być w apteczce wydzielone miejsce.

Domowe

Aktywne filtry

150,00 zł

Apteczka podróżna Cederroth 192800 1kpl.

Apteczka podróżna w miękkiej saszetce z mocnego nylonu. Posiada podstawowe wyposażenie służące do udzielania pierwszej pomocy. Przeznaczona na wycieczki i podróże oraz jako apteczka samochodowa.

Free Shipping
150,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
25,00 zł

Apteczka turystyczna APTEO CARE 1 szt.

Apteczka turystyczna zawiera zestaw produktów niezbędnych w czasie podróży, będących również dobrym uzupełnieniem domowej apteczki.

Free Shipping
25,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
22,90 zł

Kodan chusteczki do dezynfekcji skóry 90 szt.

Kodan chusteczki do dezynfekcji skóry nadają się do czyszczenia i dezynfekcji skóry i rąk oraz do dezynfekcji powierzchni nie-medycznych. Gotowe do użytku kodan chusteczki nasączone są roztworem kodan, można je odrywać pojedynczo.
 Free Shipping
22,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie