List of products by brand Reutter

Reutter GmbH fabryki cukierniczej jest firmą rodzinną. Jest krajowym liderem w produkcji szerokiej gamy wyrobów cukierniczych.

Reutter GmbH fabryki cukierniczej jest firmą rodzinną z siedzibą w Rose Garden Zachodnim. Jest krajowym liderem w produkcji szerokiej gamy wyrobów cukierniczych.


Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i najnowszych technik gotowania i różnorodność skadnikow fudge, śmietany, produkty pszczele, i nowych produktów, takich jak śmietany truskawkowe, czekoladowe jagody i czekolady precle są produkowane. Nadzór techniczny żywności surowców zapewnia niezmiennie wysoką jakość produktów.

Szybki, silny i sprawnie z 65 pełnoetatowych pracowników oraz 10-15 pracowników sezonowych w siedzibie firmy w Rosengarten-zachodniej domu codziennie wyrabiane jest do 20 ton wyrobów cukierniczych, które są sprzedawane pod markami Reutter, Friedel
.

6,90 zł

Cukierki Aroniowe 50g

Aronia wykazuje właściwości antyoksydacyjne, co może wspierać organizm w walce ze skutkami procesów utleniania. 

Free Shipping
6,90 zł
Availability: W magazynie
7,50 zł

Cukierki Melisowe z ekstratem melisy 50g

Cukierki melisowe to naturalny suplement diety, który działa uspokajająco. Dzięki zawartości melisy pozytywnie wpływa na funkcjonowanie części wegetatywnej układu nerwowego.

Free Shipping
7,50 zł
Availability: W magazynie
8,90 zł

Cukierki Pokrzywowe z ekstraktem z pokrzywy pastylki 50g

REUTTER Cukierki pokrzywowe to preparat, który działa diuretycznie pozytywnie wpływając na funkcjonowanie układu moczowego. Przyśpiesza przemianę materii oraz uwalnia organizm ze złogów np. cholesterolu.

Free Shipping
8,90 zł
Availability: W magazynie
7,50 zł

Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C 50 g

REUTTER Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C. 

Skutecznie poprawiają funkcjonowanie gardła i krtani. Działają odświeżająco na śluzówkę jamy ustnej, gardła i górnych dróg oddechowych. 

 

Free Shipping
7,50 zł
Availability: W magazynie
25,50 zł

KolagenCito pastylki miękkie 24 past.

KolagenCito szczególnie zalecany jest dla osób narażonych na dużą utratę kolagenu, m.in. wykonujących ciężką pracę fizyczną, rehabilitowanych ruchowo, ćwiczących rekreacyjnie i sportowców wyczynowych.

Free Shipping
25,50 zł
Availability: W magazynie
16,90 zł

Super Deo sztyft 50g

Super Deo" - jest naturalnym minerałem (produkowany jest ze skały Ammonium alum, która pochodzi z nieczynnego wulkanu w Azji, a jej kryształy wykorzystuje się do produkcji preparatów przeciwpotnych).

Free Shipping
16,90 zł
Availability: W magazynie