List of products by brand McNeil

McNeil AB Helsingborg jesteśmy częścią Johnson & Johnson jest światową firma farmaceutyczną.

Leo AB została założona w 1914 roku w Bear apteki. Od 1919 roku firma ma w swoją obecną siedziby na Stattenavägen.Pierwszym produktem był Leopiller (zaparcia), a następnie bólu Albyl tabletki.
Od 1986 roku, firma przeszła szereg fuzji i przekształceń własnościowych. Mamy na przykład nazywany Kabi Pharmacia, Pharmacia Upjohn i Pharmacia. Pfizer kupił Pharmacia w 2003 roku. W grudniu 2006 roku, sprzedali część, w której wydawało się, Johnson & Johnson, i od tego czasu nazywa się McNeil AB.
Od 1967, w 70. wieku opracowali gumę do żucia z nikotyną, aby złagodzić objawy odstawienia w kategorii zawodowych, które nie mogą palić w czasie pracy. U-båtspersonal była grupa takich jak długie okresy pracy, nie mogąc palić.
1978 rozpoczęła gumę Nicorette w Szwajcarii, a trzy lata później w Szwecji. NICORETTE ® - dostępny w siedmiu wariantach - ewoluowały, by stać się naszym największym produktem i jest wiodącym na świecie preparaty do zaprzestania palenia, a obecnie działa w ponad 70 krajach.


82,00 zł

Nicorette classic guma do żucia 2 mg 105 sztuk

Lecznicza guma Nicorette wskazania jest w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego oraz objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia.

Free Shipping
82,00 zł
Availability: W magazynie
18,50 zł

Nicorette Fruit 4 mg tabletki do ssania 20tabl.

Nicorette Fruit 4 mg lek w postaci pastylek do ssania o smaku owocowym. Wskazany w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych, poprzez łagodzenie odstawienia nikotyny i głodu nikotynowego u dorosłych osób palących.Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie
59,90 zł

Nicorette Spray 1 mg / 1 dawkę smak miętowy 150 dawek

Wskazaniami do stosowania Nicorette Spray są leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Smak miętowy.

Free Shipping
59,90 zł
Availability: W magazynie
20,90 zł

Sudafed 60 mg tabletki 12 tabl.

Ten produkt nie może być w sprzedaży wysyłkowej. Możliwość zakupu tylko 1op. z odbiorem w APTECE.


Free Shipping
20,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie