List of products by brand Avec Pharma

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną, która powstała w 2010 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków.

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną, która powstała w 2010 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków.AVEC Pharma to profesjonaliści z pasją. Ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Zespół Avec Pharma to gwarancja  najwyższej jakości. 

Nasze produkty zawierają surowce najwyższej jakości.

Każdy produkt poddawany jest wielu testom jakości i czystości.

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i opatentowane technologie.

Certyfikaty. Bezpieczne i sprawdzone produkty.

14,50 zł

SeptOral Profilactic Pasta do zębów 100 ml

SeptOral profilactic SPECJALISTYCZNA PASTA DO ZĘBÓW hamuje krwawienia, przyspiesza gojenie i regeneruje dziąsła, zwalcza kamień i próchnicę, chroni przed paradontozą.

Free Shipping
14,50 zł
Availability: W magazynie
24,50 zł

SeptOralmed żel stomatologiczny 20ml

SeptOralmed ŻEL STOMATOLOGICZNY do stosowania na dziąsła i błonę śluzową jamy ustnej. Wspomaga naturalny proces gojenia śluzówki, zmniejsza dyskomfort, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek. Działa przeciwbakteryjnie, hamuje krwawienie dziąseł, zmniejsza nadwrażliwość zębów.

Free Shipping
24,50 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
40,50 zł

Sofargen Spray na sączące się rany 125ml

Preparat w postaci proszku w sprayu do miejscowego leczenia ran. Wyrób medyczny Sofargen Spray zawiera takie składniki jak kaolin lekki i sulfadiazynę srebra. Preparat wspomaga naturalny proces gojenia, a także zabezpiecza ranę np. przed bakteriami.

Free Shipping
40,50 zł
Availability: W magazynie