List of products by brand +Pharma

+ pharma jest częścią austriackiej firmy Genericon Pharma, która powstała w roku 1986 i stała się liderem rynku austriackiego.

+ pharma jest częścią austriackiej firmy Genericon Pharma, która powstała w roku 1986 i stała się liderem rynku austriackiego.Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiego poziomu profesjonalizmu i zgodności z najwyższymi standardami jakości.

Nazywamy się + pharma

Jako zespół każdego dnia stajemy przed wyzwaniem tworzenia naszej wizji. Nasze pozytywne środowisko pracy pozwala na maksymalną wydajność a wkład każdej pojedynczej osoby jest częścią naszego wspólnego sukcesu.

Działania

Nasze międzynarodowe aktywności biznesowe koncentrują się w Europie Środkowej i Wschodniej. Jako grupa utworzyliśmy spółkę joint venture, GE Pharmaceuticals, której linie produkcyjne mają zdolność dostarczenia na rynek do 60 milionów blistrów tabletek rocznie. Dysponujemy również najwyższej jakości laboratorium analityczno-mikrobiologicznym.49,90 zł

MultiURI saszetki 30 sasz.

Masz problem z częstymi zakażeniami dróg moczowych? Wypróbuj wieloskładnikowy preparat MultiURI, który zawiera m.in. ekstrakt z żurawiny, bakterie Lactobacillus oraz laktoferynę, czyli substancje wspierające funkcjonowanie organizmu.

Free Shipping
49,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie