Lista produktów marki Vetgyn-Pharma

VETGYN-PHARMA to dynamiczna, szybko rozwijająca się firma na polskim rynku farmaceutycznym.VETGYN-PHARMA to dynamiczna, szybko rozwijająca się firma na polskim rynku farmaceutycznym. Aktywnie tworzy własne portfolio, poszukując wciąż nowych produktów w różnych obszarach medycyny. Naszą misją jest zdrowie pacjenta w każdym aspekcie, w którym możemy przyczynić się do jego utrzymania, poprawy jakości życia, profilaktyki zdrowotnej oraz skutecznego leczenia.

Oferta naszej firmy obejmuje docelowo zarówno preparaty OTC, jak również wyroby medyczne, suplementy diety oraz dermokosmetyki.

Firma VETGYN-PHARMA wraz z partnerami zagranicznymi prowadzi zaawansowane prace nad oceną wdrożeniową i wprowadzeniem na polski rynek innowacyjnych preparatów z zakresu ginekologii, rolex repliki zegarków globulek dopochwowych i innych związanych z dolegliwościami ginekologicznymi u kobiet.

VETGYN-PHARMA w ramach swoich działań podejmuje obecnie prace nad wprowadzeniem preparatów proktologicznych. Prace dotyczą preparatów wspomagających terapię na tle występujących chorób cywilizacyjnych dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Mających wpływ na problemy związane z jego dysfunkcją, zwłaszcza w obrębie jelita grubego.

Działalność VETGYN-PHARMA opiera się na sprawdzonym zespole współpracowników. Posiadają oni doświadczenie i wiele sukcesów we wprowadzaniu nowych preparatów na rynek, repliki zegarków cenionych przez pacjentów i lekarzy. Doskonale znają polski i międzynarodowy rynek farmaceutyczny, repliki zegarków w tym szczególnie Europy Środkowo-Wschodniej.

Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty.Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji