List of products by brand B. Braun

Aesculap Chifa Sp. z o.o. jest członkiem grupy B. Braun, jednej z wiodących na świecie firm medycznych, produkującej i dystrybuującej na skalę globalną, zatrudniającej około 50.000 pracowników w 60 krajach.

Firma Aesculap Chifa Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Tomyślu należy do międzynarodowego koncernu B.Braun Melsungen AG. W ramach grupy w Polsce działają również: stacje dializ B. Braun Avitum, Fundacja Akademia Aesculap oraz szpital Ortopedicum w Krakowie. W Polsce koncern zatrudnia około 2000 osób.

 

W Nowym Tomyślu produkowane są narzędzia medyczne o światowych parametrach jakościowych, znajdujące zastosowanie we wszystkich działach chirurgii oraz zestawy kardiologiczne. Oferta firmy obejmuje szereg produktów medycznych wykorzystywanych w chirurgii, ortopedii, endoskopii, anestezjologii, stomatologii. W katalogu firmy znaleźć można również pompy infuzyjne, materiały szewne, produkty farmaceutyczne, systemy kontenerowe oraz produkty do dezynfekcji.22,50 zł

Askina Calgitrol Ag Opatrunek z alginianem srebra 10 x 10cm 1szt.

Jałowy opatrunek składający się z dwóch warstw: chłonnej warstwy z pianki poliuretanowej oraz warstwy alginianu srebra, który zapewnia wysoką skuteczność antybakteryjną. Jest stosowany do leczenia ran z wysiękiem. Stosowane do leczenia ran odleżynowych I – IV stopnia, owrzodzeń żylnych, oparzeń II stopnia oraz miejsc pobierania przeszczepów.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
35,50 zł

Prontosan Acute żel na rany 30g

PRONTOSAN żel do przemywania ran to produkt, który powoduje przyśpieszenie procesu gojenia się. Pochłania zapachy wydzielające się z rany, nawilża i usuwa biofilm oraz zanieczyszczenia. 

Free Shipping
35,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
47,80 zł

Prontosan aerozol na rany 75 ml

Aerozol na rany Prontosan® przyspiesza gojenie, zmniejsza odczuwanie bólu, redukuje powstawanie blizn oraz zapobiega zakażeniom rany.

Free Shipping
47,80 zł
Availability: Obecnie brak na stanie