List of products by brand Med-Group

Firma Med- Group Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2006 roku.

Firma Med- Group Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2006 roku.
Jesteśmy dystrybutorem sprzętu medycznego skierowanego do wszystkich placówek medycznych takich, jak szpitale, kliniki, przychodnie, a także gabinetów kosmetycznych i miejsc  odnowy biologicznej.

Nasza oferta kierowana jest do najbardziej wymagających  klientów z dziedziny kardiologii, onkologii, stomatologii, urologii, radiologii, ginekologii oraz medycyny regeneracyjnej. Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą. Misją naszej firmy jest wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalizm , a także rzetelność w stosunku do naszych dostawców i odbiorców. Na każdym kroku staramy się sprostać wymaganiom i potrzebom firm, które z nami współpracują.
W 2012 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o produkty farmaceutyczne, na podstawie uzyskanej koncesji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma prężnie się rozwijała. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do współpracy.
Oprócz sprzedaży hurtowej firma prowadzi także sprzedaż dla klientów indywidualnych (w punkcie sprzedaży detalicznej przy ulicy Stawowa 30 w Cieszynie).