List of products by brand Bielenda

Bielenda jest nowoczesną firmą, która wprowadza innowacyjne rozwiązania, oparte na nowatorskich pomysłach naszych technologów. Produkujemy najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

Bielenda jest nowoczesną firmą, która wprowadza innowacyjne rozwiązania, oparte na nowatorskich pomysłach naszych technologów. Produkujemy najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

Tworzone przez nas produkty przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą zachować zdrowy, młody i piękny wygląd swojej skóry. Dedykowaną ofertę kierujemy także do szerokiego grona profesjonalistów, którzy wykorzystują nasze produkty w gabinetach kosmetycznych i SPA.

Jesteśmy dumni, że potrafimy wyprzedzać tendencje rodzimego rynku kosmetycznego, a nasze produkty cieszą się ogromną sympatią kolejnych pokoleń konsumentów.

Bielenda Kosmetyki Naturalne istnieje od 1990 roku. Od początku swojego istnienia nasza firma wyróżnia się nowatorskim zastosowaniem naturalnych, najbardziej wartościowych surowców kosmetycznych. Dzięki wyjątkowemu podejściu do pielęgnacji urody zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim rynku kosmetycznym i dążymy do osiągnięcia równie mocnej obecności na rynkach zagranicznych.

Obecnie firma posiada w swojej ofercie ok. 400 kosmetyków. Produkujemy: kremy, maseczki, peelingi, balsamy, kosmetyki wyszczuplające, kosmetyki do opalania, preparaty do higieny intymnej, do depilacji, preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz aromaterapeutyczne olejki do kąpieli. Kosmetyki można kupić zarówno w niewielkich drogeriach, jak i sklepach wielkopowierzchniowych. Kosmetyki marki Bielenda charakteryzują się najlepszą jakością i przystępną ceną.

Od początku istnienia, firma jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki naturalne oparte na czystych ekologicznie składnikach aktywnych. Dlatego też kosmetyki są produkowane z najbardziej wartościowych i szlachetnych składników, które tkwią w naturze. Tworząc nowe receptury firma kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę. BIELENDA szanuje prawa natury, dlatego nie testuje kosmetyków na zwierzętach, co więcej – tego samego wymaga od swoich partnerów i dostawców.

W odpowiedzi na trendy promujące zdrowy tryb życia, ochronę środowiska i naturalność BIELENDA wprowadziła kolejne serie kosmetyków na bazie roślin z certyfikowanych ekologicznych bioupraw, takie jak Bio Plantacja KOKOS, ALOES, BAWEŁNA i ALGI.

Podążając tym śladem, a jednocześnie nieustannie się rozwijając kolejne serie KASZTAN, KAROTEN i AWOKADO wzbogacone zostały o surowce posiadające certyfikat ECOCERT oraz pozbawione alergenów i sztucznych barwników.

Firma nieustannie wprowadza nietypowe, innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie receptur (np. seria IN VITRO oparta na roślinnych komórkach macierzystych), ale też i w samych formułach produktów. Oprócz standardowych kosmetyków do codziennej pielęgnacji produkuje również np. dwufazowe preparaty do kąpieli i demakijażu, płyny micelarne, musujący piasek do kąpieli, błoto do włosów czy atrakcyjne peelingi do twarzy i ciała.

Ponadto firma posiada własną linię kosmetyków profesjonalnych Ideal Skin skierowaną do ośrodków odnowy biologicznej i gabinetów kosmetycznych. Ta część aktywności firmy rozwija się coraz prężniej. Firma Bielenda organizuje szkolenia, ma pod swoją opieką coraz więcej gabinetów odnowy biologicznej i wydaje stosowne Certyfikaty Autoryzacji. Coraz szerzej Bielenda jest obecna na branżowych imprezach wystawienniczych. Są one miejscem biznesowych spotkań, a także promocji firmy w środowiskach profesjonalnie związanych z kosmetyką.

Dzięki wyjątkowemu podejściu do pielęgnacji urody BIELENDA zdobyła znaczącą pozycję na polskim rynku kosmetycznym np. szereg nagród branżowych oraz tych najcenniejszych, bo przyznawanych przez Konsumentów jak Prix de Beauty miesięcznika Cosmopolitan czy Perła Rynku Kosmetycznego za serię ECO CARE.

Równocześnie z sukcesami na rynku krajowym BIELENDA dąży do osiągnięcia równie mocnej pozycji na rynkach zagranicznych. Jesteśmy obecni np. w  Rosji, na Ukrainie, w Czechach, na Słowacji, w Stanach Zjednoczonych, w Singapurze, na Łotwie, w Kanadzie, na Węgrzech i Niemczech. Rozpoczyna także współpracę z Anglią i Kazachstanem.

Największą inwestycją firmy BIELENDA jest budowanie świadomości marki, jako naturalnej, bezpiecznej i przyjaznej skórze. Z optymizmem  patrzymy w przyszłość. Jesteśmy dumni, że potrafimy wyprzedzać tendencje rodzimego rynku kosmetycznego, a nasze produkty cieszą się ogromną sympatią kolejnych pokoleń konsumentów.9,00 zł

Vanity Aloes krem do depilacji 100ml

Aksamitny i wyjątkowo delikatny krem przeznaczony do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i bardzo dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację wyjątkowo szybką, skuteczną i bezbolesną.

Free Shipping
9,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie