List of products by brand Glenmark

Glenmark Pharmaceuticals jest firmą farmaceutyczną  działającą na całym świecie, która opiera swój rozwój na badaniach naukowych.Glenmark Pharmaceuticals jest firmą farmaceutyczną  działającą na całym świecie, która opiera swój rozwój na badaniach naukowych.

 

Jesteśmy wiodącym graczem w poszukiwaniu nowych  cząsteczek, zarówno chemicznych tzw. NCE (z ang. new  chemical entities) i biologicznych - NBE (z ang. new biological entities). Aktualnie dysponujemy pięcioma molekułami w różnych fazach badań klinicznych. Firma posiada znaczący udział w rynkach leków „branded generics” w krajach rozwijających się, także w Indiach oraz stanowi silny i szybko rosnący biznes na rynku genreycznym w Stanach Zjednoczonych. Glenmark wprowadza również substancje czynne na rynki krajów w pełni i częściowo regulowanych. Firma obecnie zatrudnia ok 8500 osób, prowadzi sprzedaż produktów w ponad 80 krajach na świecie, a w 30 krajach ma swoje biura. Glenmark ma pięć ośrodków badawczo-rozwojowych oraz pięć własnych zakładów produkcyjnych (w Indiach, Czechach i Brazylii).

Od momentu pierwszego notowania na giełdzie papierów wartościowych w roku 2000, kiedy Glenmark odnotował przychód w wysokości $32 mln, firma istotnie się rozwinęła i obecnie jest notowana na liście 100 Najlepszych Firm Farmaceutycznych i Biotechnologicznych*. W 2011r. Glenmark otrzymał wyróżnienie prestiżowego Magazynu SCRIP, który jest najbardziej rozpoznawalnym i szanowanym pismem branży farmaceutycznej na świecie. Nagrody SCRIP otrzymaliśmy w kategoriach:  ‘the Best Company Across Emerging Markets' oraz the 'Best Overall Pipeline'.  SCRIP docenił Glenmark również w 2008r. kiedy przyznano nam nagrody dla 'Best Pharma Company in the World – SME' i 'Best Company in an Emerging Market' .

 

Inne nagrody otrzymane przez Glenmark to m.in.  "The Best under a Billion Dollar companies in Asia" przyznana w 2008r. przez magazyn Forbes, "Indian Innovator Pharmaceutical Company of the Year - 2010" przyznana przez Frost & Sullivan, oraz "Gold Patent Award 2011" w kategoriach preparatów API oraz masowego eksportu leków  (Non Biologicals) przez Pharmexcil.38,80 zł

4Akne 30 tabletek

4AKNE Suplement diety pomagający zachować zdrową skórę dla młodzieży i dorosłych..

Free Shipping
38,80 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
33,90 zł

Allergyl Spray ochronny antyalergiczny 200dawek

Spray ochronny antyalergiczny Allergyl zawiera połączenie sproszkowanej celulozy pochodzenia roślinnego oraz sproszkowanej mięty, które tworzą naturalną barierę ochronną, co zapobiega natężeniu alergenów wziewnych i objawom alergii. 

Free Shipping
33,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
  • Nowy
6,90 zł

Dynid Gem 5mg tabletki 10 tabl.

Zawarta w produkcie leczniczym Dynid Gem 5mg desloratadyna jest lekiem przeciwhistaminowym. Lek pozwala kontrolować reakcję alergiczną i jej objawy, nie powoduje senności. Łagodzi objawy alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (wywołane uczuleniem np. katar sienny, alergia na roztocza) – kichanie, wodnista wydzielina, swędzenie nosa, swędzenie podniebienia, a także swędzenie, zaczerwienienie i łzawienie oczu.

Free Shipping
6,90 zł
Availability: W magazynie
33,00 zł

Femma Expert Control 60 tabletek

FEMMA EXPERT CONTROL suplement diety to połączenie i współdziałanie ekstraktów z pestek dyni i liści pokrzywy wzbogacone w witaminy D i B12.

Free Shipping
33,00 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.