List of products by brand CapeyPharma

Firma Capeypharma wspiera Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Usłyszeć Świat. 

W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim etycznym podejściem do Pacjenta, aby zapewnić Państwu wysokiej jakości wyroby medyczne w przystępnej cenie.

Państwa zadowolenie traktujemy jako miarę jakości naszych wyrobów i inspirację do tworzenia nowych produktów. Wybierając produkty firmy Capeypharma dbasz o zdrowie swojej rodziny jak również wspierasz Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Usłyszeć świat.23,00 zł

Babycap Ciemieniucha spray 30ml

Składniki sprayu działają bezpośrednio na przyczyny ciemieniuchy. Wygodna forma sprayu z aplikatorem. Preparat szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze i nie zatykając porów.

Free Shipping
23,00 zł
Availability: W magazynie
18,90 zł

Babycap Higiena uszka maluszka + myjka 15ml

W 100% naturalny, bezpieczny, skuteczny spray do rozpuszczania i usuwania woskowiny usznej dodatkowo nawilżający kanał słuchowy, zapobiegający ponownemu gromadzeniu się woskowiny oraz myjka do oczyszczania małżowiny usznej i kanału słuchowego zewnętrznego z zanieczyszczeń i nadmiaru woskowiny.

Free Shipping
18,90 zł
Availability: W magazynie
17,90 zł

Babycap Woda morska do nosa 30ml

Izotoniczny roztwór wody morskiej z mikroelementami do codziennej higieny nosa u dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia.

Free Shipping
17,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.