List of products by brand Angelini

Angelini jest międzynarodowym koncernem farmaceutycznym, którego domeną jest produkcja i wprowadzanie na rynek wysokiej jakości leków i preparatów farmaceutycznych.

Angelini jest międzynarodowym koncernem farmaceutycznym, którego domeną jest produkcja i wprowadzanie na rynek wysokiej jakości leków i preparatów farmaceutycznych. Angelini zatrudnia niemal 3,5 tysiąca pracowników i zasięgiem działania obejmuje Włochy, Hiszpanię, Portugalię, Grecję, Indie oraz Środkową i Wschodnią Europę. Produkty Angelini są dostępne na terenie 60 krajów, dzięki sieci powiązań z lokalnymi producentami i dystrybutorami.
Na arenie międzynarodowej, koncern Angelini zasłynął, jako jedna z pierwszych firm w Unii Europejskiej, która zarejestrowała lek w ramach Procedury Wzajemnego Zaufania (MRP). Od roku 2000 koncern dokonał 50 rejestracji w 19 krajach europejskich. Jednym z rejestrowanych związków chemicznych, była benzydamina – substancja czynna zawarta w produktach Tantum Verde i Tantum Lemon.
Marka Angelini jest synonimem wysokiej jakości leków. W spektrum znajdują się leki na receptę, leki generyczne, preparaty OTC oraz pochodzenia roślinnego o zastosowaniu terapeutycznym w pediatrii, neuropsychiatrii, stomatologii, ginekologii i laryngologii. 

22,90 zł

Tantum Protect Nasal spray 15ml

Spray do nosa zapobiegający wysychaniu błony śluzowej, a także oczyszczający nozdrza. Likwiduje uczucie suchości i zatkania nosa podczas przebywania w zadymionych, zakurzonych pomieszczeniach, w niskich temperaturach lub przy silnym wietrze.

Free Shipping
22,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
23,90 zł

Levopront 60mg/10ml syrop 120 ml

LEVOPRONT to preparat w postaci syropu, który działa na bazie lewodropropizyny odpowiadającej za działanie przeciwkaszlowe i przeciwuczuleniowe. Działa rozkurczowo i znosi skurcze w obrębie oskrzeli.

Free Shipping
23,90 zł
Availability: W magazynie
59,90 zł

Piascledine kapsułki 30kaps.

Piascledine 300 to produkt leczniczy, stosowany w łagodzeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych.

Free Shipping
59,90 zł
Availability: W magazynie
15,90 zł

Septogard 1,5 mg/ml roztwór do płukania jamy ustnej 100 ml

Septogard to lek przeciwbólowy oraz zmniejszający obrzęk. Septogard posiada formę roztworu do płukania jamy ustnej, zawierającego chlorowodorek benzydaminy, z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek stosuje się w bólu gardła, owrzodzeniach jamy ustnej czy bólu po zabiegach stomatologicznych. Lek można stosować u dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Free Shipping
15,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie