Plastry

Plastry

Plastry są wygodne i łatwe w użyciu. Przynoszą ulgę w bólach. Mogą być stosowane przez osoby w różnym wieku. Działają bezpośrednio w miejscu bólu . Łagodzą ból przez skórę, omijając układ pokarmowy. Są stosowane w przeziębieniu, przy bólu mięśni i stawów.

Plastry

Aktywne filtry

35,90 zł

Activplast TERMO plaster rozgrzewający 10szt.

ACTIVPLAST TERMO Plaster rozgrzewający to produkt, który wspomaga eliminowanie bólu mięśniowego. Pobudza krążenie krwi i wykazuje natychmiastowe działanie rozgrzewające. Przynosi ulgę zmęczonym mięśniom. 

Free Shipping
35,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
8,50 zł

Apap Ice chłodzące plastry żelowe 2 plastry

Apap Ice to plaster hydrożelowy z mentolem, który zwalcza ból głowy oraz przynosi ulgę w migrenach. Przyklejenie chłodzącego plastra na czole lub w okolicach tylnej części szyi zmniejsza wydzielanie mediatorów bólowych.  Apap Ice zmniejsza ból i przynosi ulgę.

Free Shipping
8,50 zł
Availability: W magazynie
7,90 zł

Apap Thermal plaster rozgrzewający 1 szt.

APAP THERMAL w postaci plastra rozgrzewającego odpowiada za miejscowe działanie łagodzące dolegliwości bólowe mięśni, pleców i stawów, utrzymujące się nawet do 8 godzin.

Free Shipping
7,90 zł
Availability: W magazynie
4,90 zł

Apteo Plaster rozgrzewający 1szt.

Apteo Plaster rozgrzewający to wyrób medyczny do stosowania w przypadku różnego rodzaju bólów – mięśniowych, stawowych, reumatycznych oraz napiętych mięśni (np. szyi). Działa rozgrzewająco i rozluźniająco, zapewnia długotrwałą ulgę w bólu.

Free Shipping
4,90 zł
Availability: W magazynie