Rozgrzewające

Maści i żele rozgrzewające działają jak sama nazwa wskazuje na zmniejszenie dolegliwości bólowych poprzez rozgrzewanie. Takie preparaty działają prawie natychmiast przynosząc ulgę. Preparaty takie sporządzane są na podstawie mieszanki z naturalnych wyciągów ziół oraz olejków eterycznych. Te produkty można również stosować u sportowców przed wysiłkiem fizycznym w celu rozgrzania mięśni.

Rozgrzewające

Aktywne filtry

8,90 zł

Artromax krem z borowiną 100 ml

ARTROMAX™  to krem do masażu stawów i pleców, który intensywnie regeneruje i pobudza biologiczną aktywność tkanek, dzięki czemu łagodzi  dyskomfort oraz napięcie skóry i mięśni.Free Shipping
8,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
18,50 zł

Borowina maść kremowa 200ml

Kremowa maść kosmetyczna do stosowania na całe ciało, zawierająca ekstrakt z naturalnej borowiny o właściwościach stymulujących.Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie
25,00 zł

Czarci Pazur Biomaść 50ml

Biomaść Czarci Pazur jest innowacyjnym produktem charakteryzującym się obecnością liofilizowanego ekstraktu z korzenia czarciego pazura, który zapewnia wysokie stężenie substancji czynnych i który wraz z synergią działania olejku kajeputowego jest stosowany w poprawieniu elastyczności i utrzymaniu w dobrej kondycji określonych partii skóry.

Free Shipping
25,00 zł
Availability: W magazynie
16,90 zł

Czarci Pazur Forte żel 200ml

Czarci pazur zawiera ekstrakty ziołowe wpływające na ukrwienie i odprężenie mięśni. Zawarte w nim wyciągi roślinne są pomocne w rozluźnianiu mięśni szkieletowych oraz w usprawnianiu narządu ruchu. 

Free Shipping
16,90 zł
Availability: W magazynie