Producenci

Wybrane produkty

Gazetka elektroniczna


Newsletter

BioCardine Omega-3 200 ml

BioCardine Omega-3 200 ml

BioCardine®Omega-3 (płyn) to skoncentrowany olej z mięśni sardynek, sardeli i makreli, w tym substancje budulcowe organizmu człowieka, w szczególności systemu przeciwzapalnego oraz układów nerwowego i krążenia - nnkt* EPA i DHA omega-3 w postaci trójglicerydów.

EAN Code:

Więcej szczegółów


112,50 zł brutto


nowy

BioCardine®Omega-3 (płyn) to skoncentrowany olej z mięśni sardynek, sardeli i makreli, w tym substancje budulcowe organizmu człowieka, w szczególności systemu przeciwzapalnego oraz układów nerwowego i krążenia - nnkt* EPA i DHA omega-3 w postaci trójglicerydów.

 

ZASTOSOWANIE:

 • Do postępowania dietetycznego w zaburzeniach budowy i działania układów krążenia i nerwowego,poprzez dostarczanie substancji budulcowych:w  chorobach serca i naczyń krwionośnych m.in. miażdżyca tętnic, nadciśnienie, dyslipidemia, choroba wieńcowa, arytmia i niewydolność serca - w celu uzupełniania niedoborów nnkt* EPA+DHA omega-3, skuteczniejszego regulowania poziomu lipidów osocza, zmniejszania rozmiaru blaszki miażdżycowej, zmniejszania ryzyka jej pęknięcia,
 •  w   przewlekłych stanach zapalnych i chorobach o podłożu zapalnym  (m. in.   reumatoidalne zapalenie stawów) –  w celu uruchamiania naturalnych mechanizmów przeciwzapalnych i szybszego wygaszania procesów zapalnych,
 • w  stanach po poważnych incydentach sercowo-naczyniowych (np. zawał serca, udar mózgu) – w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia ponownych incydentów,
 • dla osób stosujących leki przeciwzakrzepowe  (kwas acetylosalicylowy i  klopidogrel) -  w  celu wzmacniania skuteczności terapii przeciwzakrzepowej i  znoszenia zjawiska aspiryno- i klopidogrelooporności,
 • w   schorzeniach układu nerwowego (m.in. depresja, schizofrenia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane) –  w celu dostarczania budulca komórek nerwowych i spowalniania intensywności procesów neurodegeneracyjnych.

 

SKŁADNIKI:
BioCardine®Omega-3-skoncentrowany olej    z  mięśni sardynek, sardeli i makreli, w   tym substancje budulcowe organizmu człowieka, w  szczególności układów nerwowego i  krążenia -  nnkt* EPA i DHA omega-3 w postaci trójglicerydów.

Substancje pomocnicze:
aromat cytrynowy, przeciutleniacze -mieszanina naturalnych tokoferoli (E306), ekstrakt rozmarynu (E392), mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych (E471).

Wartość odżywcza w 5 ml:
Wartość energetyczna 170 kJ/ 41 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcze 4,6 g, w tym:

 • kwasy tłuszczowe nasycone 2-8 %
 • kwasy tłuszczowe jednonienasycone 10-20 %
 • kwasy tłuszczowe wielonienasycone 70-80 %

w tym omega-3 TG 2,6 g

 • EPA omega-3 TG 1,3 g
 • DHA omega-3 TG 0,89 g

TG - trójglicerydy 

 

SPOSÓB STOSOWANIA I DAWKOWANIE:

Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci. Odmierzone porcje produktu przyjmuje się 15-20 minut przed posiłkiem, w 2-3 porcjach dziennie.

WALKA Z CHOROBĄ - w poważnych stanach chorobowych (np. po zawale serca, udarze mózgu, w chorobach nowotworowych) i w trakcie wielolekowych terapii leczniczych

 • 15 ml / dzień lub 0,21 ml oleju na kg masy ciała do 3 m-cy.

REKONWALESCENCJA - w zaburzeniach budowy i funkcji serca, układu krążenia oraz mózgu i układu nerwowego, w chorobach o podłożu zapalnym (RZS, łuszczyca, alergie)

 • 8 ml / dzień lub 0,11 ml oleju na kg masy ciała minimum 3 miesiące.

PREWENCJA - w zapobieganiu zaburzeniom budowy i funkcji serca, układu krążenia oraz mózgu i układu nerwowego

 • 5 ml / dzień lub 0,07 ml oleju na kg masy ciała bezterminowo.
 • Typ opakowania butelka
 • Materiał szklane
 • Smak cytrynowy
 • Wiek od 3 roku życia

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy.
Nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego i ma charakter informacyjny.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Promocje

Wszystkie promocje

Ciało człowieka

tekst alternatywny

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji w zakładce Polityka prywatności.

close