List of products by brand Marinex

Każde z prowadzonych przez nas badań charakteryzuje się dużym poziomem profesjonalizmu, co jest fundamentem do otrzymania zgody komisji bioetycznej Uniwersytetu Medycznego.

Każde z prowadzonych przez nas badań charakteryzuje się dużym poziomem profesjonalizmu, co jest fundamentem do otrzymania zgody komisji bioetycznej Uniwersytetu Medycznego. Przeprowadzenie badania to żmudna praca wymagająca szerokiego zaangażowania eksperckiego autorytetów ze świata nauki i medycyny... jednak my podejmujemy taki wysiłek i traktujemy go jako podstawę do komunikowania się w sprawie zdrowia. Mamy bowiem świadomość, że każde kolejne wyniki naszych badań zmieniają rzeczywistość osób borykających się z ciężkimi schorzeniami.

Z dumą możemy mówić o tym, jak ogromne było nasze zaangażowanie w to by dowieść, jakie efekty wytwarza organizm gdy przebuduje swoje struktury i zaczyna działać fizjologicznie. Wielokrotnie wyniki naszych badań zmieniły dotychczasową rzeczywistość świata medycyny... dokonujemy bowiem odkryć na skalę światową...107,14 zł

BioCardine Omega-3 200 ml

BioCardine®Omega-3 (płyn) to skoncentrowany olej z mięśni sardynek, sardeli i makreli, w tym substancje budulcowe organizmu człowieka, w szczególności systemu przeciwzapalnego oraz układów nerwowego i krążenia - nnkt* EPA i DHA omega-3 w postaci trójglicerydów.

Free Shipping
107,14 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
82,76 zł

BioMarine 1140 kapsułki 60 kaps.

Preparat Biomarine 1140 w postaci kapsułek wypełnionych olejem rybim zawierającym dobroczynne kwasy Omega-3 oraz alkiloglicerole i skwalen. Biomarine 1140 stanowi nieocenione wsparcie dla układu odpornościowego.

Free Shipping
82,76 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
127,14 zł

BioMarine 570 kapsułki 180 kaps.

BIOMARINE 570 to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, którego skłąd zasila olej z wątroby rekinów tasmańskich. Dobroczynny wpływ BioMarine na zdrowie ludzkiego organizmu potwierdzony został w wielu badaniach naukowych.

Free Shipping
127,14 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
142,50 zł

BioMarine Medical płyn 200ml

Kombinacja najsilniejszych substancji budulcowych systemów obronnych i naprawczych organizmu. Skład preparatu BioMarine Medical tworzy starannie wyselekcjonowana kompozycja najwyższej jakości olejów rybich.

Free Shipping
142,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
123,33 zł

NucleVital Q10COMPLEX kapsułki 60 kaps.

NucleVital®Q10COMPLEX - to opatentowana i genetycznie przebadana u ludzi, kompozycja naturalnych lipidowych substancji budulcowych (głównie karatenoidów) niezbędnych do genetycznej i fizjologicznej, czyli właściwej i pełnej, budowy i funkcjonowania: systemu antyoksydacyjnego i energetycznego (ochrony DNA), mózgu i oczu, skóry,serca i mięśni. 

Free Shipping
123,33 zł
Availability: Obecnie brak na stanie