Producenci

Wybrane produkty

Rejestr Aptek

Newsletter

Allergoff Neutralizator roztoczy kurzu domowego płyn do tkanin 12 szt. x 20 ml 1op.

Allergoff Neutralizator roztoczy kurzu domowego płyn do tkanin 12 szt. x 20 ml 1op.

Preparat do namaczania tkanin przed praniem. Neutralizuje i usuwa alergeny z tkanin (pościeli, kołder, ręczników, kocy, ubrań). Wspomaga leczenie objawów alergii wziewnej oraz leczenie chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez świerzbowca i nużeńca.EAN Code: 5904215273639

Więcej szczegółów


66,50 zł brutto

21913

Stan: Tego produktu brak w magazynie


nowy

ALLERGOFF® NEUTRALIZATOR ALERGENÓW PŁYN DO TKANIN neutralizuje alergeny wziewne obecne w tkaninach, odzieży, bieliźnie pościelowej, takie jak: alergeny roztoczy kurzu domowego, nużeńca, świerzbowca, owadów, alergeny zwierząt domowych, pleśni, pyłków roślinnych i wiele innych.

 

Neutralizacja alergenów następuje w trakcie procesu namaczania poprzedzającego pranie ręczne lub maszynowe w temperaturze poniżej 60C.

 

Preparat skutecznie obniża stężenie alergenów obecnych w tkaninach co stanowi ważny element ochrony przed rozwojem uczulenia. Wspomaga leczenie alergii wziewnej.

 

Preparat zalecany w profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze w okresie zwiększonego ryzyka zakażenia chorobami odkleszczowymi. Obniża ryzyko przenoszenia kleszczy w środowisko domowe. Może być używany do prania tkanin służących jako legowiska zwierząt domowych.

 

Zalecany jest również do stosowania szpitalach, noclegowniach i sanatoriach w celu eliminacji czynników zagrożeń biologicznych w warunkach o podwyższonych wymagań higieniczno-sanitarnych oraz podczas terapii chorób pasożytniczych skóry np. zakażenia świerzbowcem i nużeńcem.

 

Sposób użycia:

  • Rozpuścić całą zawartość ampułki w 20 litrach wody (w misce lub wannie). Temperatura wody przeznaczonej do namaczania powinna być odpowiednio dobrana do rodzaju tkanin.
  • Moczyć pranie przez 2 godziny.
  • W przypadku prania ręcznego po 2 godz. kontynuować pranie w zwykły sposób z użyciem proszku lub innych środków piorących.
  • W przypadku prania maszynowego przełożyć mokre tkaniny do bębna pralki, ustawić odpowiedni program piorący i kontynuować pranie w zwykły sposób. Pranie należy kontynuować przy użyciu najmniejszej dawki środka piorącego podanej przez producenta tego środka na opakowaniu.Zaleca się wykonanie dodatkowego płukania.
  • Stosować przynajmniej raz w miesiącu. W przypadku zaostrzenia objawów chorobowych preparat można stosować częściej. 

 

Postępowanie z tkaninami w przypadku zagrożenia obecnością kleszczy:

  • Rozpuścić zawartość 2 ampułek w 5 litrach wody (w misce lub wannie). Moczyć pranie przez 4 godziny (lub dłużej), dokładnie wypłukać, następnie wyprać ręcznie lub maszynowo.

 

Użycie preparatu ALLERGOFF® NEUTRALIZATOR ALERGENÓW PŁYN DO TKANIN nie wyklucza stosowania płynów do płukania tkanin.

  • Typ opakowania saszetka

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy.
Nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego i ma charakter informacyjny.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Ciało człowieka

tekst alternatywny

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji w zakładce Polityka prywatności.

close