Producenci

Wybrane produkty

Gazetka elektroniczna


Newsletter

Smecta saszetki 30 sasz.

Smecta saszetki 30 sasz.

Smecta to bardzo skuteczny lek stosowany w leczeniu biegunek zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci. 

EAN Code:

Więcej szczegółów


21,00 zł brutto


nowy

Smecta to bardzo skuteczny lek stosowany w leczeniu biegunek zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci. Oprócz działania hamującego stany biegunkowe, lek znajduje również zastosowanie do leczenia bólu związanego z chorobami przewodu pokarmowego. Głównym składnikiem leku jest diosmektyt. Jego zadaniem jest pokrycie błony śluzowej przewodu pokarmowego specjalnym śluzem, który łączy się z naturalnym śluzem jelit i żołądka. W ten sposób pod wpływem działania smecty tworzy się w przewodzie warstwa śluzu odporna na działanie drażniące kwasu solnego.
Lek w zasadzie nie powoduje skutków ubocznych. Ewentualne działanie niepożądane może objawiać się zaparciami, które jednak szybko mijają po odstawieniu leku lub zmniejszeniu dawki.
Smecta w sprzedaży występuje pod postacią proszku do samodzielnego wykonania zawiesiny, poprzez rozpuszczenie proszku w około 50 – 100 ml wody. Dorośli i dzieci powyżej 3 roku życia powinni przyjmować 1 saszetkę 3 razy w ciągu doby, małe dzieci od 1 do 2 roku życia – 1 saszetkę na dobę, natomiast starsze dzieci powinny zażywać 2 – 3 dawki leku w ciągu doby.
Podczas leczenia smectą należy pamiętać o koniecznym uzupełnianiu płynów i elektrolitów. W przypadku, gdy 2 – 3 dniowe leczenie smectą nie przynosi rezultatów, a dodatkowo pojawiła się gorączka i wymioty, należy obowiązkowo zgłosić się do lekarza.   • Typ opakowania saszetka
  • Wiek powyżej 1 miesiąca życia

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy.
Nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego i ma charakter informacyjny.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Promocje

Wszystkie promocje

Ciało człowieka

tekst alternatywny

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji w zakładce Polityka prywatności.

close