Lansinoh Therapearl 3w1 kompres żelowy 1op.
  • Lansinoh Therapearl 3w1 kompres żelowy 1op.

Lansinoh Therapearl 3w1 kompres żelowy 1op.

W trosce o dobro kobiety w okresie karmienia firma Lansinoh zestaw kompresów żelowych przynoszących długotrwałą i natychmiastową ulgę.

55,00 zł
Brutto
Availability: Zapytaj o dostępność. Quantity:

W trosce o dobro kobiety w okresie karmienia firma Lansinoh zestaw kompresów żelowych przynoszących długotrwałą i natychmiastową ulgę. Wykonane z nietoksycznego materiału niezazierającego lateksu, ołowiu i bisfenolu okłady można stosować na zimno lub ciepło w zależności od potrzeb.

Okłady stosowane na ciepło pozwalają udrożnić zatkane kanały mlekowe i przynoszą ulgę w przypadku zapalenia sutka, a także obrzmiałych, przepełnionych piersi. Okłady na ciepło należy stosować bezpośrednio przed karmieniem w celu ułatwienia przepływu mleka. Można je także stosować przed lub w trakcie odciągania mleka, aby skrócić czas odciągania pokarmu dzięki pobudzeniu szybszego wypływu mleka.
Stosowane na zimno przynoszą ulgę piersiom obolałym i obrzmiałym na skutek przepełnienia lub zapalenia sutka. Aby zapobiec przesuwaniu się okładów, można umieścić je w biustonoszu.

Sposób stosowania:
ciepłych okładów: umieść kompres  fioletowym pokrowcu na talerzu kuchenki. Ustawić czas  w zależności od mocy kuchenki mikrofalowej (700W - 16 sekund; 1000W - 13 sekund; 1250W - 11 sekund). Każdy kompres należy podgrzać oddzielnie. Po skontrolowaniu stopnia ogrzania kompresu, w razie potrzeby kompres można podgrzać przez dodatkowe 5 sekund. Nie przekraczać zalecanego czasu podgrzewania;

- zimnych okładów: okłady należy umieścić w zamrażalniku na przynajmniej 2 godziny. Przed przyłożeniem do piersi, okłady należy włożyć do pokrowców;
- stosowanie wraz z laktatorem: okłady podgrzać zgodnie z instrukcją. Przed przystąpieniem do ociągania pokarmu, okłady należy umieścić okół zewnętrznej powierzchni lejka laktatora i zabezpieczyć zapięciem.

Okłady należy stosować przez maksymalnie 20 minut.

Nie stosować u dzieci i nie pozwalać dzieciom gryźć.Specyficzne kody

Zobacz także