Maxigra Go 25 mg tabletki do rozgryzania i żucia 2 tabl.
  • Maxigra Go 25 mg tabletki do rozgryzania i żucia 2 tabl.

Maxigra Go 25 mg tabletki powlekane 2 tabl.

Lek Maxigra Go jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

23,50 zł
Brutto
Availability: W magazynie Quantity:
Maxigra Go jest pierwszym na świecie preparatem sildenafilu, który od niedawna jest dostępny bez recepty w wyjątkowej postaci białych, trójkątnych tabletek do rozgryzania i żucia nie wymagających popijania, o miętowym smaku.
Maxigra Go, sprawdzony lek na zaburzenia erekcji zawierający sildenafil, od 10 października 2016, decyzją Prezesa Urzędu Produktów Leczniczych jest dostępny bez recepty.

Maxigra Go OTC - sildenafil bez recepty!

Dysfunkcja erekcji to problem, który dotyczy wielu mężczyzn. Stres, brak aktywności fizycznej, dieta bogata w tłuszcze zwierzęce i niektóre leki wpływają na spadek kondycji seksualnej. Rozwiązaniem tego problemu jest skuteczne leczenie impotencji zarówno poprzez konsultacje lekarskie jak i przez zażywanie leków bez recepty wspomagających erekcję. Firma farmaceutyczna Polpharma oferuje panom borykającym się z problemem impotencji lek Maxigra Go zawierający w składzie sildenafil - substancję o wysokiej skuteczności w leczeniu zaburzeń erekcji.
Tabletki na potencję Maxigra Go - działanie
Lek bez recepty Maxigra Go  w każdej tabletce zawiera 25 mg substancji sildenafil - terapeutyczną dawkę leku na impotencję, który można znaleźć również w składzie Viagry. Działanie luku Maxigra Go zależne jest od podniecenia seksualnego, które indukuje przemiany metaboliczne z udziałem tlenku azotu i cGMP. Wówczas sildenafil blokuje działanie fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), tym samym stężenie cGMP i tlenku azotu w ciałach jamistych wzrasta powodując napływ krwi do prącia czyli erekcję.

Wskazania do zażywania Maxigra Go:
Jest to lek bez recepty dla mężczyzn powyżej 18 roku życia, których dotyczy problem braku erekcji lub niepełnej i krótkotrwałej erekcji uniemożliwiający odbycie stosunku płciowego.

Stosowanie leku Maxigra Go bez recepty (sildenafil):
Zaleca się przyjmowanie dawki 25 mg na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Lek można przyjąć podczas jedzenia jednak zbyt obfity posiłek, jak i alkohol mogą opóźnić działanie leku. Lek powinno się przyjmować nie częściej niż raz na dobę nie przekraczając łącznej dawki 100 mg.
Dawka: 25 mg

Postać: tabletki do rozgryzania i żucia, białe, trójkątne, o miętowym aromacie

Opakowanie: 2 tabletki

Wskazanie: leczenie zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn

Dawkowanie: 25 mg przyjmowane na 60 min przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy żuć w całości, a następnie połknąć. 

Do opakowania dołączony jest „Kwestionariusz Pacjenta” oraz „Ankieta Samodiagnozy”.

 Lek Maxigra Go nie powinien być stosowany przez pacjentów, u których nie występują zaburzenia erekcji.

 18112

Opis

Typ opakowania
blister
Wiek
powyżej 18 roku życia

Specyficzne kody

Zobacz także