Femiferal kapsułki 30 kaps.
  • Femiferal kapsułki 30 kaps.
  • Femiferal kapsułki 30 kaps.

Femiferal kapsułki 30 kaps.

23,50 zł
Brutto

FemiFeral został stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Uzupełnia codzienną dietę w witaminy i minerały w stopniu korzystnym dla organizmu. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

FemiFeral został stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Uzupełnia codzienną dietę w witaminy i minerały w stopniu korzystnym dla organizmu. Prawidłowo stosowany nie naraża kobiet na ewentualną hiperwitaminozę. FemiFeral to preparat, który uzupełnia niedobory żelaza i kwasu foliowego w organizmie, dba o dobre samopoczucie. Polecany również w stanach zmęczenia, które mogą być objawem niedoboru żelaza. Zawiera laktoferynę, substancję o unikalnych właściwościach biologicznych wiązania, transportu i uwalniania żelaza.

Skład preparatu FemiFeral uzupełniony został o witaminę C, która ułatwia wchłanianie żelaza oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia oraz witaminę B12 i kwas foliowy, które pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek (proces krwiotworzenia). Witaminy C, B6 i B12 korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

 

Wskazania:
FemiFeral jest polecany:

  • dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią,

  • dla kobiet w wieku rozrodczym, zwłaszcza dla tych, u których występują obfite krwawienia miesiączkowe,

  • dla nastolatek (w związku z przyspieszonym tempem wzrostu i początkiem menstruacji),

  • dla osób cierpiących na choroby układu pokarmowego, które ograniczają przyswajanie żelaza,

  • dla osób starszych i wegetarian.

 

Status: suplement diety

Postać: kapsułki żelatynowe twarde

 

Skład: 1 kapsułka zawiera:
Substancje podstawowe: laktoferyna – 100 mg, witamina C (jako kwas L-askorbinowy) –  60 mg, żelazo (Fe2+) (jako fumaran żelaza) – 14 mg, witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) – 2 mg kwas foliowy – 200 mcg, witamina B12 (jako cyjanokobalamina) – 1 mcg.

Substancja pomocnicze: maltodekstryna – nośnik, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, żelatyna (kapsułka), dwutlenek tytanu (E 171) – barwnik kapsułki.

 

* Oświadczenia zdrowotne dostępne na www.asa.eu/produkty/suplementy-diety/femiferal

 

Dawkowanie i sposób użycia: doustnie, 1 kapsułka dziennie. Zaleca się przyjmowanie preparatu o dowolnej porze dnia w trakcie posiłku lub do 30 minut po posiłku, popijając pół szklanki wody. Kapsułkę należy połknąć w całości, nie otwierać, nie rozpuszczać w płynie.

 

Dostępne opakowanie: 30 kapsułek.

 





13354

Opis

Typ opakowania
blister
Wiek
powyżej 12 roku życia