Spirytus kosmetyczny lawendowo-herbaciany 150 ml
  • Spirytus kosmetyczny lawendowo-herbaciany 150 ml

Spirytus kosmetyczny lawendowo-herbaciany 150 ml

9,50 zł
Brutto

Preparat stosowany do oczyszczania i pielęgnacji skóry. Zawarty w preparacie kwas salicylowy oczyszcza tłustą i zanieczyszczoną skórę oraz działa odświeżająco nadając jej przy tym gładkość i świeży wygląd.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Preparat stosowany do oczyszczania i pielęgnacji skóry. Zawarty w preparacie kwas salicylowy oczyszcza tłustą i zanieczyszczoną skórę oraz działa odświeżająco nadając jej przy tym gładkość i świeży wygląd. Dodatkowo zawarte w spirytusie kosmetycznym olejki: lawendowy i z drzewa herbacianego działają przeciw podstawowym przyczynom tworzenia się trądziku młodzieńczego: usuwają nadmiar sebum oraz czyszczą pory skórne.

 

Sposób użycia:

Nasączyć spirytusem kosmetycznym płatek kosmetyczny i przetrzeć skórę (twarz, szyja dekolt, plecy).Stosować w razie potrzeby.

 

Środki ostrożności:

Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat.

Produkt łatwopalny. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać oraz nie stosować w pobliżu źródeł zapłonu. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

 

Składniki:

Alcohol Denat., Aqua, Salicylic Acid, Lavandula Angustifolia Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Linalool, Limonene, Geraniol

 

Produkt testowany dermatologicznie19043

Opis

Typ opakowania
butelka
Wiek
powyżej 3 roku życia
Materiał
plastik

Zobacz także